powyżej 175 cc - Trening dowolny

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP VII Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Wschowa, 16 września 2007
Andrzej Nalepka
Robert Jaromin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM-POLTAREX-Leo Vince

8

2:03.231

5

2

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

8

2:03.849

+0.618

4

3

199

Andree Brandin

Niemcy

Suzuki

9

2:04.600

+1.369

4

4

9

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

8

2:05.275

+2.044

6

5

3

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

9

2:06.718

+3.487

4

6

30

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

2:06.827

+3.596

7

7

12

Arkadiusz Mańk

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

8

2:07.537

+4.306

8

8

4

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:07.874

+4.643

5

9

13

Mirosław Kowalski

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM I

8

2:08.969

+5.738

7

10

11

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

9

2:09.097

+5.866

5

11

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

8

2:09.715

+6.484

4

12

17

Fabian Szymański

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

9

2:10.894

+7.663

6

13

253

Jack Krupke

Niemcy

Suzuki

8

2:10.976

+7.745

4

14

42

Kajetan Rusocki

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

7

2:13.542

+10.311

2

15

177

Waldemar Lonka

AP Głogów

Honda

9

2:14.379

+11.148

2

16

81

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

9

2:14.604

+11.373

5

17

114

Sławomir Przybyła

Niemcy

Honda

8

2:16.786

+13.555

2

18

10

Tomasz Jost

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM I

6

2:16.884

+13.653

2

19

35

Janusz Piotrowski

WKM Wschowa

Yamaha

8

2:18.367

+15.136

2

20

15

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

9

2:18.953

+15.722

8

21

23

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

Yamaha

9

2:19.944

+16.713

7

22

69

Piotr Szubert

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

2:20.450

+17.219

3

23

61

Marcin Rzętkowski

MK Unia Poznań

KTM

7

2:22.072

+18.841

5

24

33

Piotr Piotrowski

WKM Wschowa

Yamaha

8

2:22.125

+18.894

4

25

49

Marek Jaskólski

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

8

2:22.284

+19.053

2

26

32

Artur Borowczak

WKM Wschowa

Yamaha

8

2:22.875

+19.644

2

27

62

Tomasz Zych

AP Głogów

Husqvarna

8

2:27.739

+24.508

2

28

39

Ryszard Misiarz

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

7

2:28.051

+24.820

4

29

94

Eugenius Rebenstock

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

8

2:39.079

+35.848

7

30

90

Stanisław Żytecki

NZ

Suzuki

4

2:51.528

+48.297

2