powyżej 175 cc - Wyścig drugi

2007 | Motocross | Mistrzostwa Polski

IMP VII Runda (65 cc + 125 cc Junior + pow. 175 cc) - Wschowa, 16 września 2007
Andrzej Nalepka
Robert Jaromin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

1

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM-POLTAREX-Leo Vince

14

30:11.096

25

2

3

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

14

30:21.497

22

3

12

Arkadiusz Mańk

AMK Człuchów

Yamaha

AMK Człuchów / Yamaha

14

30:26.549

20

4

199

Andree Brandin

Niemcy

Suzuki

14

30:32.171

18

5

132

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

14

30:32.518

16

6

4

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

14

30:35.771

15

7

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

14

30:39.499

14

8

30

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

14

30:40.279

13

9

17

Fabian Szymański

MK Lidzbark Warmiński

Suzuki

14

31:00.498

12

10

11

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

14

31:12.664

11

11

253

Jack Krupke

Niemcy

Suzuki

14

31:39.970

10

12

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

14

31:47.713

9

13

9

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

14

31:47.731

8

14

177

Waldemar Lonka

AP Głogów

Honda

14

31:52.602

7

15

13

Mirosław Kowalski

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM I

14

31:56.148

6

16

61

Marcin Rzętkowski

MK Unia Poznań

KTM

14

32:20.196

5

17

114

Sławomir Przybyła

Niemcy

Honda

13

30:38.754

4

18

42

Kajetan Rusocki

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

13

30:42.539

3

19

10

Tomasz Jost

AMK Człuchów

KTM

AMK Człuchów / KTM I

13

30:42.681

2

20

35

Janusz Piotrowski

WKM Wschowa

Yamaha

13

31:22.584

1

21

23

Mariusz Bukowski

AMK Człuchów

Yamaha

13

31:37.366

22

15

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

13

31:45.753

23

69

Piotr Szubert

KM Wisła Chełmno

Yamaha

13

32:28.303

24

33

Piotr Piotrowski

WKM Wschowa

Yamaha

13

32:33.545

25

94

Eugenius Rebenstock

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

11

31:07.296

26

90

Stanisław Żytecki

NZ

Suzuki

11

31:08.368

NU

81

Kamil Walczak

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

7

16:19.869

NU

39

Ryszard Misiarz

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

6

15:32.356

NU

49

Marek Jaskólski

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

2

4:58.101