80 cc - Trening kwalifikacyjny

2007 | Motocross | Puchar PZM

Puchar PZM IV Runda (65 cc, 80 cc, 125 cc, pow. 175 cc) - Szaflary, 23 września 2007
Andrzej Olszewski
Edward Chyc-Magdzin
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasRóżnicaNajlepsze okrążenie

1

4

Tomasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

8

1:50.044

4

2

7

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

10

1:52.518

+2.474

3

3

10

Oskar Barański

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

9

1:52.859

+2.815

3

4

89

Mario Bolibruch

Słowacja

10

1:53.008

+2.964

4

5

38

Jan Stachoń Tutoń

TKM Zakopane

Yamaha

9

1:54.993

+4.949

3

6

22

Andrzej Czyżowski

AMK Człuchów

Yamaha

8

1:55.074

+5.030

3

7

20

Maciej Franek

UKS Wiraż Cieszyn

Yamaha

10

1:56.258

+6.214

4

8

19

Oskar Wrzesiński

SKM Szarak Sochaczew

Kawasaki

10

1:57.755

+7.711

3

9

72

Szymon Cegłowski

KM Wisła Chełmno

KTM

8

1:58.465

+8.421

6

10

54

Jakub Łoboz

BKM Bielsko Biała

9

1:58.707

+8.663

5

11

66

Joanna Miller

AMK Człuchów

Yamaha

10

2:00.796

+10.752

9

12

150

Daniel Sprlak

Słowacja

7

2:02.595

+12.551

4

13

24

Paweł Albin

Motoklub Olsztyn

Yamaha

6

2:03.028

+12.984

4

14

151

Adam Tomiczek

NZ

8

2:03.889

+13.845

7

15

50

Wiktor Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

9

2:05.205

+15.161

5

16

152

Krzysztof Łaś

NZ

8

2:05.319

+15.275

7

17

43

Michał Kozera

KM Cisy Nowogard

Suzuki

5

2:05.890

+15.846

3

18

95

Eduard Solkan

Mołdawia

9

2:05.971

+15.927

3

19

18

Szymon Motylewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

9

2:06.836

+16.792

3

20

71

Jakub Szurkowski

Crossteam Zielona Góra

Yamaha

5

2:07.008

+16.964

5

21

142

Przemysław Rebenstock

LKS Jastrząb Lipno

6

2:09.779

+19.735

4

22

44

Alan Białecki

MKS Zjednoczeni Stryków

Kawasaki

9

2:10.469

+20.425

2

23

59

Gabriel Rapacz

Rapacz

7

2:12.088

+22.044

5

24

111a

Dawid Konkol

NZ

9

2:12.684

+22.640

6

25

143

Ernest Koza

NZ

8

2:13.000

+22.956

2

26

111

Grzegorz Borkowski

NZ

9

2:14.409

+24.365

4

27

153

Patryk Sikyna

Słowacja

7

2:14.773

+24.729

2

28

67

Marcin Bryja

NZ

9

2:16.302

+26.258

8

29

63

Filip Mucha

Rapacz

9

2:17.015

+26.971

8

30

85

Krzysztof Murawka

NZ

5

2:18.176

+28.132

5

31

65

Michał Mitera

TKM Zakopane

8

2:19.412

+29.368

4