https://wyniki.motoresults.pl/pl/2007/Wy%C5%9Bcigi/TRN
Live!
Sezon 2007
2007
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Terenowe
Terenowe
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Gr. C - Jazdy treningowe II
2007 | Wyścigi
|
Treningi
GRANDys duo Promotion - czwartek
-
Poznań
, 23 sierpnia 2007
Jacek Grandys
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #103 Maciej Legutki
2 - #91 Tomasz Sienicki
3 - #39 Ewelina Woźniak
4 - #10 Włodzimierz Andrejczuk
5 - #96 Aneta Marciniak
6 - #41 Sławomir Brzeziński
7 - #62 Katarzyna Kędzior
8 - #45 Marcin Horbacz
9 - #24 Maciej Olejniczak
10 - #80 Jarosław Gruba
11 - #123 Piotr Brzoskowski
12 - #46 Piotr Dąbrowski
13 - #19 Aleksander Olszewski
14 - #32 Marcin Tumala
15 - #74 Maciej Jarmasz
16 - #11 Krzysztof Gut
17 - #58 Krzysztof Tworzyk
18 - #76 Grzegorz Tylawski
19 - #29 Cezary Chmielewski
20 - #28 Marcin Knawa
21 - #50 Krzysztof Rafalski
22 - #8 Marcin Niedziela
23 - #40 Paweł Galos
24 - #163 Karsten Schmidt
25 - #27 Mariusz Wilk
26 - #16 Piotr Pasik
27 - #25 Łukasz Borowiec
28 - #9 Jakub Biernacki
29 - #108 Michał Koral
30 - #2 Rafał Malesa
31 - #84 Tomasz Kamiński
32 - #15 Przemysław Krotoski
33 - #86 Grzegorz Domżoł
34 - #5 Paweł Kacprzyk
35 - #89 Szymon Szuchnik
36 - #4 Dariusz Gąsiorowski
37 - #21 Paweł Pasławski
38 - #14 Piotr Kołtun
39 - #35 Tomasz Parat
40 - #44 Rafał Karliński
41 - #12 Jacek Knociński
42 - #36 Dariusz Derda
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #103 Maciej Legutki
2 - #91 Tomasz Sienicki
3 - #39 Ewelina Woźniak
4 - #10 Włodzimierz Andrejczuk
5 - #96 Aneta Marciniak
6 - #41 Sławomir Brzeziński
7 - #62 Katarzyna Kędzior
8 - #45 Marcin Horbacz
9 - #24 Maciej Olejniczak
10 - #80 Jarosław Gruba
11 - #123 Piotr Brzoskowski
12 - #46 Piotr Dąbrowski
13 - #19 Aleksander Olszewski
14 - #32 Marcin Tumala
15 - #74 Maciej Jarmasz
16 - #11 Krzysztof Gut
18 - #76 Grzegorz Tylawski
19 - #29 Cezary Chmielewski
20 - #28 Marcin Knawa
21 - #50 Krzysztof Rafalski
22 - #8 Marcin Niedziela
23 - #40 Paweł Galos
24 - #163 Karsten Schmidt
25 - #27 Mariusz Wilk
26 - #16 Piotr Pasik
27 - #25 Łukasz Borowiec
28 - #9 Jakub Biernacki
29 - #108 Michał Koral
30 - #2 Rafał Malesa
31 - #84 Tomasz Kamiński
32 - #15 Przemysław Krotoski
33 - #86 Grzegorz Domżoł
34 - #5 Paweł Kacprzyk
35 - #89 Szymon Szuchnik
36 - #4 Dariusz Gąsiorowski
37 - #21 Paweł Pasławski
38 - #14 Piotr Kołtun
39 - #35 Tomasz Parat
40 - #44 Rafał Karliński
41 - #12 Jacek Knociński
42 - #36 Dariusz Derda
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Maciej Legutki
3:05.732
10:08:29.610
1
2:43.414
89.9
5:49.146
10:11:13.024
-1.491
2:44.905
2
2:38.708
92.6
8:27.854
10:13:51.732
+9.587
2:29.121
3
2:40.939
91.3
11:08.793
10:16:32.671
+32.760
2:08.179
4
2:32.408
96.4
13:41.201
10:19:05.079
+26.490
2:05.918
5
2:13.259
110.3
15:54.460
10:21:18.338
+4.699
2:08.560
6
2:11.239
112.0
18:05.699
10:23:29.577
-0.725
2:11.964
7
2:11.051
112.1
20:16.750
10:25:40.628
+3.336
2:07.715
8
2:10.369
112.7
22:27.119
10:27:50.997
+1.826
2:08.543
9
2:20.054
104.9
24:47.173
10:30:11.051
+18.558
2:01.496
10
2:24.737
101.5
27:11.910
10:32:35.788
+20.307
2:04.430
11
2:10.012
113.0
29:21.922
10:34:45.800
+4.965
2:05.047
12
2:11.046
112.1
31:32.968
10:36:56.846
+9.490
2:01.556