Gr. C - Jazdy treningowe II

2007 | Wyścigi | Treningi

GRANDys duo Promotion - czwartek - Poznań, 23 sierpnia 2007
Jacek Grandys
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

103

Maciej Legutki

Honda

14

1:59.621

13

2

91

Tomasz Sienicki

Yamaha

13

2:01.561

10

3

39

Ewelina Woźniak

Yamaha

12

2:05.018

10

4

10

Włodzimierz Andrejczuk

Yamaha

9

2:05.332

9

5

96

Aneta Marciniak

Suzuki

4

2:06.215

3

6

41

Sławomir Brzeziński

Suzuki

13

2:06.529

12

7

62

Katarzyna Kędzior

Kawasaki

11

2:07.178

11

8

45

Marcin Horbacz

Yamaha

11

2:07.638

11

9

24

Maciej Olejniczak

Yamaha

12

2:07.745

10

10

80

Jarosław Gruba

Yamaha

11

2:08.546

9

11

123

Piotr Brzoskowski

Yamaha

11

2:08.595

11

12

46

Piotr Dąbrowski

Kawasaki

11

2:08.920

11

13

19

Aleksander Olszewski

Yamaha

13

2:09.604

7

14

32

Marcin Tumala

Honda

12

2:09.623

12

15

74

Maciej Jarmasz

Suzuki

12

2:09.633

9

16

11

Krzysztof Gut

Kawasaki

12

2:09.762

12

17

58

Krzysztof Tworzyk

Honda

12

2:10.012

11

18

76

Grzegorz Tylawski

Honda

11

2:10.504

9

19

29

Cezary Chmielewski

Yamaha

11

2:10.860

9

20

28

Marcin Knawa

Suzuki

12

2:11.082

12

21

50

Krzysztof Rafalski

Suzuki

12

2:11.109

7

22

8

Marcin Niedziela

Yamaha

11

2:11.197

9

23

40

Paweł Galos

Honda

12

2:13.084

12

24

163

Karsten Schmidt

1

2:14.067

1

25

27

Mariusz Wilk

Suzuki

11

2:15.107

10

26

16

Piotr Pasik

Suzuki

12

2:18.545

11

27

25

Łukasz Borowiec

Yamaha

11

2:19.802

11

28

9

Jakub Biernacki

Suzuki

4

2:21.969

3

29

108

Michał Koral

Yamaha

10

2:24.422

10

30

2

Rafał Malesa

Suzuki

11

2:26.235

1

31

84

Tomasz Kamiński

Honda

7

2:26.254

7

32

15

Przemysław Krotoski

Honda

11

2:26.358

10

33

86

Grzegorz Domżoł

Honda

7

2:26.835

5

34

5

Paweł Kacprzyk

Yamaha

11

2:27.705

9

35

89

Szymon Szuchnik

10

2:30.557

5

36

4

Dariusz Gąsiorowski

Suzuki

7

2:31.497

7

37

21

Paweł Pasławski

Yamaha

7

2:31.565

5

38

14

Piotr Kołtun

Suzuki

7

2:35.464

3

39

35

Tomasz Parat

Honda

10

2:36.011

10

40

44

Rafał Karliński

Suzuki

10

2:36.278

7

41

12

Jacek Knociński

Yamaha

10

2:38.385

8

42

36

Dariusz Derda

Honda

10

2:45.833

9