Gr. C - Jazdy treningowe III

2007 | Wyścigi | Treningi

GRANDys duo Promotion - czwartek - Poznań, 23 sierpnia 2007
Jacek Grandys
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

6

Bartek Wiczyński

Suzuki

7

1:48.953

6

2

103

Maciej Legutki

Honda

9

1:59.683

7

3

123

Piotr Brzoskowski

Yamaha

9

2:01.827

7

4

10

Włodzimierz Andrejczuk

Yamaha

8

2:01.901

7

5

80

Jarosław Gruba

Yamaha

7

2:03.508

6

6

91

Tomasz Sienicki

Yamaha

8

2:03.523

7

7

45

Marcin Horbacz

Yamaha

10

2:03.712

8

8

32

Marcin Tumala

Honda

8

2:04.845

8

9

16

Piotr Pasik

Suzuki

7

2:06.112

6

10

46

Piotr Dąbrowski

Kawasaki

10

2:06.609

9

11

74

Maciej Jarmasz

Suzuki

10

2:06.636

6

12

76

Grzegorz Tylawski

Honda

7

2:06.702

7

13

50

Krzysztof Rafalski

Suzuki

9

2:07.017

8

14

19

Aleksander Olszewski

Yamaha

10

2:07.738

6

15

58

Krzysztof Tworzyk

Honda

7

2:08.212

7

16

11

Krzysztof Gut

Kawasaki

10

2:08.268

7

17

28

Marcin Knawa

Suzuki

8

2:08.742

8

18

62

Katarzyna Kędzior

Kawasaki

10

2:09.052

9

19

4

Dariusz Gąsiorowski

Suzuki

10

2:09.378

9

20

133

Piotr Surowiec

Suzuki

7

2:10.209

4

21

41

Sławomir Brzeziński

Suzuki

8

2:10.357

7

22

29

Cezary Chmielewski

Yamaha

10

2:10.861

9

23

96

Aneta Marciniak

Suzuki

7

2:11.072

4

24

8

Marcin Niedziela

Yamaha

10

2:11.680

10

25

9

Jakub Biernacki

Suzuki

8

2:13.474

8

26

86

Grzegorz Domżoł

Honda

9

2:13.479

4

27

299

Agnieszka Kurzynoga

Yamaha

7

2:15.436

7

28

40

Paweł Galos

Honda

7

2:16.146

6

29

15

Przemysław Krotoski

Honda

7

2:16.968

7

30

25

Łukasz Borowiec

Yamaha

6

2:18.560

6

31

2

Rafał Malesa

Suzuki

9

2:19.609

8

32

27

Mariusz Wilk

Suzuki

8

2:20.627

5

33

14

Piotr Kołtun

Suzuki

9

2:22.819

4

34

84

Tomasz Kamiński

Honda

9

2:26.953

8

35

108

Michał Koral

Yamaha

3

2:27.118

2

36

21

Paweł Pasławski

Yamaha

6

2:27.537

4

37

89

Szymon Szuchnik

9

2:27.844

9

38

5

Paweł Kacprzyk

Yamaha

7

2:31.571

7

39

44

Rafał Karliński

Suzuki

8

2:32.314

3

40

35

Tomasz Parat

Honda

7

2:34.355

7

41

39

Ewelina Woźniak

Yamaha

6

2:36.076

6

42

12

Jacek Knociński

Yamaha

6

2:41.513

6

43

36

Dariusz Derda

Honda

7

2:43.349

7