Gr. C - Jazdy treningowe IV

2007 | Wyścigi | Treningi

GRANDys duo Promotion - czwartek - Poznań, 23 sierpnia 2007
Jacek Grandys
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

6

Bartek Wiczyński

Suzuki

2

1:39.637

1

2

45

Marcin Horbacz

Yamaha

12

2:01.504

4

3

80

Jarosław Gruba

Yamaha

9

2:02.022

3

4

103

Maciej Legutki

Honda

12

2:03.992

9

5

10

Włodzimierz Andrejczuk

Yamaha

11

2:04.012

9

6

19

Aleksander Olszewski

Yamaha

12

2:04.389

12

7

4

Dariusz Gąsiorowski

Suzuki

12

2:04.748

11

8

32

Marcin Tumala

Honda

11

2:04.766

9

9

41

Sławomir Brzeziński

Suzuki

10

2:05.470

7

10

16

Piotr Pasik

Suzuki

7

2:05.530

4

11

39

Ewelina Woźniak

Yamaha

7

2:05.645

4

12

123

Piotr Brzoskowski

Yamaha

9

2:05.783

8

13

50

Krzysztof Rafalski

Suzuki

5

2:06.420

5

14

9

Jakub Biernacki

Suzuki

9

2:06.844

4

15

29

Cezary Chmielewski

Yamaha

11

2:08.697

7

16

46

Piotr Dąbrowski

Kawasaki

8

2:08.942

8

17

11

Krzysztof Gut

Kawasaki

11

2:09.647

10

18

8

Marcin Niedziela

Yamaha

9

2:09.859

8

19

38

Robert Kurzyński

Suzuki

11

2:10.265

10

20

299

Agnieszka Kurzynoga

Yamaha

8

2:10.346

3

21

58

Krzysztof Tworzyk

Honda

8

2:10.472

3

22

24

Maciej Olejniczak

Yamaha

9

2:10.485

8

23

22

Bogdan Kondracki

Honda

11

2:11.015

4

24

86

Grzegorz Domżoł

Honda

11

2:12.495

4

25

40

Paweł Galos

Honda

10

2:12.894

4

26

28

Marcin Knawa

Suzuki

2

2:13.172

2

27

76

Grzegorz Tylawski

Honda

5

2:14.417

2

28

15

Przemysław Krotoski

Honda

10

2:14.854

6

29

84

Tomasz Kamiński

Honda

10

2:16.876

10

30

14

Piotr Kołtun

Suzuki

10

2:17.626

9

31

25

Łukasz Borowiec

Yamaha

4

2:18.007

2

32

27

Mariusz Wilk

Suzuki

10

2:20.770

6

33

2

Rafał Malesa

Suzuki

6

2:23.750

6

34

89

Szymon Szuchnik

8

2:27.478

7

35

5

Paweł Kacprzyk

Yamaha

9

2:30.653

9

36

21

Paweł Pasławski

Yamaha

8

2:33.559

3

37

44

Rafał Karliński

Suzuki

6

2:33.877

6

38

35

Tomasz Parat

Honda

6

2:35.565

6

39

133

Piotr Surowiec

Suzuki

6

2:36.987

6

40

12

Jacek Knociński

Yamaha

9

2:38.292

6

41

36

Dariusz Derda

Honda

9

2:38.864

4

42

74

Maciej Jarmasz

Suzuki

6

3:20.179

5