Gr. C - Trening kwalifikacyjny

2007 | Wyścigi | Treningi

GRANDys duo Promotion - piątek - Poznań, 24 sierpnia 2007
Jacek Grandys
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

103

Maciej Legutki

Honda

14

1:58.717

14

2

91

Tomasz Sienicki

Yamaha

11

1:58.887

11

3

80

Jarosław Gruba

Yamaha

13

2:00.940

11

4

4

Dariusz Gąsiorowski

Suzuki

13

2:00.981

12

5

10

Włodzimierz Andrejczuk

Yamaha

12

2:01.582

10

6

16

Piotr Pasik

Suzuki

12

2:01.703

11

7

39

Ewelina Woźniak

Yamaha

6

2:02.532

5

8

33

Tomasz Wiejacha

Kawasaki

13

2:02.540

8

9

31

Andrzej Stryszowski

Suzuki

12

2:02.795

10

10

277

Stanisław Radwański

8

2:02.963

7

11

46

Piotr Dąbrowski

Kawasaki

13

2:03.339

13

12

28

Marcin Knawa

Suzuki

13

2:03.401

11

13

45

Marcin Horbacz

Yamaha

14

2:03.647

10

14

38

Robert Kurzyński

Suzuki

13

2:03.771

13

15

58

Krzysztof Tworzyk

Honda

9

2:03.861

7

16

74

Maciej Jarmasz

Suzuki

11

2:03.957

5

17

76

Grzegorz Tylawski

Honda

12

2:04.422

12

18

32

Marcin Tumala

Honda

13

2:04.487

8

19

86

Grzegorz Domżoł

Honda

13

2:04.833

13

20

41

Sławomir Brzeziński

Suzuki

12

2:05.620

11

21

69

Dominik Tatarczuch

10

2:06.043

10

22

25

Łukasz Borowiec

Yamaha

12

2:06.144

10

23

2

Rafał Malesa

Suzuki

12

2:08.634

8

24

9

Jakub Biernacki

Suzuki

9

2:08.844

6

25

96

Aneta Marciniak

Suzuki

12

2:08.879

12

26

29

Cezary Chmielewski

Yamaha

13

2:08.903

13

27

8

Marcin Niedziela

Yamaha

12

2:08.915

12

28

24

Maciej Olejniczak

Yamaha

5

2:09.066

5

29

22

Bogdan Kondracki

Honda

11

2:09.803

4

30

36

Marcin Płóciniczak

12

2:10.818

8

31

50

Krzysztof Rafalski

Suzuki

13

2:12.996

7

32

40

Paweł Galos

Honda

12

2:13.081

11

33

84

Tomasz Kamiński

Honda

12

2:13.145

12

34

27

Mariusz Wilk

Suzuki

12

2:16.684

11

35

58a

Łukasz Szerszeń

6

2:21.086

3

36

19

Aleksander Olszewski

Yamaha

11

2:23.621

10

37

44

Rafał Karliński

Suzuki

12

2:24.535

10

38

35

Tadeusz Wiatr

7

2:26.878

5

39

73

Marcin Rogalski

7

2:26.977

5

40

15

Przemysław Krotoski

Honda

9

2:28.541

7

41

64

Krzysztof Rosiński

11

2:30.730

8

42

5

Paweł Kacprzyk

Yamaha

9

2:36.148

6

43

21

Paweł Pasławski

Yamaha

5

2:36.261

5

44

12

Jacek Knociński

Yamaha

11

2:39.851

7

45

11

Patrycja Młodnicka

7

2:56.784

5