E2/E3 - Wyścig pierwszy

2008 | Cross Country | Puchar PZM

Puchar PZM IV Runda - Biedrusko, 13 kwietnia 2008
Władysław Knap
Wiktor Firlik
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

203

Maciej Kania

Beskidzki Klub Motorowy Bielsko Biała

15

1:27:13.998

25

2

335

Adam Pawluszkiewicz

HAWI Racing Team

15

1:27:23.027

22

3

349

Jacek Psiuk

KM Cross Lublin EkoKlinkier

15

1:27:24.195

20

4

800

Michał Dutkiewicz

Cross ATV Piła

15

1:27:54.477

18

5

201

Sebastian Baklarz

Beskidzki Klub Motorowy Bielsko Biała

15

1:28:02.428

16

6

2

Jacek Grabowski

MKO Oborniki

15

1:28:24.215

15

7

225

Paweł Puciłowski

OffRoad

15

1:28:53.506

14

8

807

Artur Grygorcewicz

FMX Sławków

14

1:24:19.919

13

9

62

Dominik Asłan

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

14

1:27:43.503

12

10

337

Andrzej Segin

HAWI Racing Team

14

1:29:37.038

11

11

290

Tomasz Kucharczyk

RTM Radom

14

1:29:58.526

10

12

336

Marcin Symowanek

HAWI Racing Team

13

1:23:25.507

9

13

985

Wojciech Dumke

NZ

13

1:23:34.222

8

14

235

Dariusz Mikołajczak

Unia Poznań

13

1:24:36.227

7

15

434

Piotr Kosiński

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

13

1:25:42.066

6

16

91

Dariusz Strzelecki

SM Castrol Team Toruń

13

1:25:51.022

5

17

717

Michał Godawa

Unia Poznań

13

1:25:59.455

4

18

622

Bartosz Lewandowski

LKT Wyczół Gościeradz

13

1:26:45.077

3

19

209

Łukasz Poniewierski

NZ

13

1:26:58.135

2

20

131

Damian Łazarczyk

SMK Krzeniów

13

1:27:19.044

1

21

236

Dariusz Bryl

Unia Poznań

12

1:10:58.394

22

327

Arkadiusz Tomkowiak

NZ

12

1:24:26.767

23

723

Tomasz Kwietniewski

NZ

12

1:25:55.264

24

339

Rafał Alexandrowicz

NZ

12

1:27:30.278

25

171

Tomasz Szałkowski

LKT Wyczół Gościeradz

12

1:27:39.680

26

61

Jakub Sztyber

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

12

1:28:21.258

27

274

Sławomir Ratkowski

KM Wisła Chełmno

12

1:29:08.924

28

326

Joachim Fiedler

NZ

12

1:29:12.055

29

315

Tomasz Karp

SMK Krzeniów

11

1:20:21.594

30

255

Dariusz Piotrowski

KM Wisła Chełmno

11

1:24:06.817

31

721

Seweryn Ciemała

NZ

11

1:26:17.262

32

273

Mariusz Koba

NZ

11

1:28:37.711

33

99

Paweł Szeremeta

KM Cross Lublin EkoKlinkier

11

1:28:45.399

34

338

Tomasz Andrych

KM Wisła Chełmno

11

1:29:17.514

35

334

Paweł Rzosiński

NZ

11

1:29:32.731

36

450

Maciej Pulwicki

NZ

11

1:29:56.829

37

720

Paweł Paszkowski

AMK Drwęca Ostróda

10

1:24:16.925

38

130

Dariusz Biliński

MKO Oborniki

5

35:03.759

39

69

Robert Łada

AMK Bydgoszcz

4

30:32.325

40

239

Paweł Laszuk

SM Castrol Team Toruń

4

31:44.237

41

310

Maciej Zagrodnik

NZ

2

16:17.483