https://wyniki.motoresults.pl/pl/2008/Motocross/Inne
Live!
Sezon 2008
2008
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Quad - Wyścig pierwszy
2008 | Motocross
|
Pozostałe
Puchar Niepodległości
-
Sochaczew
, 11 listopada 2008
Andrzej Rencz
Artur Wrzesiński
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #87 Marcin Radziszewski
2 - #66 Szymon Stańko
3 - #49 Sebastian Małyszko
4 - #4 Szymon Gembala
5 - #71 Rafał Kamiński
6 - #62 Kacper Kamiński
7 - #33 Wojciech Wójcik
8 - #24 Adam Wężyk
9 - #59 Maciej Książek
10 - #117 Adam Kwiecień
11 - #18 Klaudiusz Rostowski
12 - #61 Bartosz Rola
13 - #85 Jan Mickiewicz
14 - #74 Opałka Marcin
15 - #52 Rafał Matejczyk
16 - #10 Arkadiusz Gawryluk
17 - #7 Jakub Kozłowski
18 - #5 Zbigniew Zych
19 - #11 Emilian Pływaczewski
20 - #518 Marcin Mielewski
21 - #69 Dawid Sadowski
22 - #12 Dawid Sierżant
23 - #55 Dariusz Sosnowski
24 - #680 Grzegorz Tymoszuk
25 - #5 Jacek Kalinowski
26 - #101 Michał Dawidowicz
27 - #2 Kacper Dębek
28 - #8 Karol Zalewski
29 - #16 Marek Fosiewicz
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #87 Marcin Radziszewski
2 - #66 Szymon Stańko
3 - #49 Sebastian Małyszko
4 - #4 Szymon Gembala
5 - #71 Rafał Kamiński
7 - #33 Wojciech Wójcik
8 - #24 Adam Wężyk
9 - #59 Maciej Książek
10 - #117 Adam Kwiecień
11 - #18 Klaudiusz Rostowski
12 - #61 Bartosz Rola
13 - #85 Jan Mickiewicz
14 - #74 Opałka Marcin
15 - #52 Rafał Matejczyk
16 - #10 Arkadiusz Gawryluk
17 - #7 Jakub Kozłowski
18 - #5 Zbigniew Zych
19 - #11 Emilian Pływaczewski
20 - #518 Marcin Mielewski
21 - #69 Dawid Sadowski
22 - #12 Dawid Sierżant
23 - #55 Dariusz Sosnowski
24 - #680 Grzegorz Tymoszuk
25 - #5 Jacek Kalinowski
26 - #101 Michał Dawidowicz
27 - #2 Kacper Dębek
28 - #8 Karol Zalewski
29 - #16 Marek Fosiewicz
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Marcin Radziszewski
2:13.152
13:20:09.219
1
1:39.202
36.3
3:52.354
13:21:48.421
-0.948
1:40.150
2
1:36.922
37.1
5:29.276
13:23:25.343
-3.459
1:40.381
3
1:39.593
36.1
7:08.869
13:25:04.936
-0.407
1:40.000
4
1:37.233
37.0
8:46.102
13:26:42.169
-4.318
1:41.551
5
1:37.188
37.0
10:23.290
13:28:19.357
-5.382
1:42.570
6
1:39.635
36.1
12:02.925
13:29:58.992
-2.643
1:42.278
7
1:38.257
36.6
13:41.182
13:31:37.249
-3.813
1:42.070
8
1:38.452
36.6
15:19.634
13:33:15.701
-4.634
1:43.086
9
1:36.686
37.2
16:56.320
13:34:52.387
-6.255
1:42.941
10
1:45.639
34.1
18:41.959
13:36:38.026
+0.627
1:45.012