https://wyniki.motoresults.pl/pl/2008/Motocross/ME
Live!
Sezon 2008
2008
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
EMX-2 Junior - Rozgrzewka
2008 | Motocross
|
Mistrzostwa Europy
EMX-2 Junior European Championship
-
Svendborg - Denmark
, 14 września 2008
Marian Zupa
Erling Christiansen
Kristian Lang
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #215 Kasper Lynggaard
2 - #49 Antonio Jose Ortuno Rubio
3 - #136 Stefan K. Olsen
4 - #55 Milan Spicak
5 - #831 Kim O. Sorensen
6 - #833 Jim B. Sorensen
7 - #25 Mathias Hall Keller
8 - #23 Peter Tadic
9 - #221 Priit Ratsep
10 - #315 Rasmus Lynggaard
11 - #230 Max Nilsson
12 - #212 Kristjan Ratsep
13 - #43 Sander Van Herpen
14 - #74 Ardo Kaurit
15 - #11 Łukasz Lonka
16 - #63 Bart Conen
17 - #231 Frederik Holmquist
18 - #110 Andre Park
19 - #42 Rob Kraaijevanger
20 - #222 Kevin Van Den Hoorn
21 - #145 Sander Bouwmeester
22 - #96 Toms Macuks
23 - #47 Jakub Piątek
24 - #125 Łukasz Samborski
25 - #146 Mick Van Heugten
26 - #137 Ondrej Brendl
27 - #834 Rune Kvist
28 - #27 Sebastian Kudahl Kaergaard
29 - #837 Matias Klocker
30 - #152 Filip Więckowski
31 - #838 Calle Aspegren
32 - #51 Olexiy Molchanov
33 - #40 Davis Ivanovs
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #215 Kasper Lynggaard
2 - #49 Antonio Jose Ortuno Rubio
3 - #136 Stefan K. Olsen
5 - #831 Kim O. Sorensen
6 - #833 Jim B. Sorensen
7 - #25 Mathias Hall Keller
8 - #23 Peter Tadic
9 - #221 Priit Ratsep
10 - #315 Rasmus Lynggaard
11 - #230 Max Nilsson
12 - #212 Kristjan Ratsep
13 - #43 Sander Van Herpen
14 - #74 Ardo Kaurit
15 - #11 Łukasz Lonka
16 - #63 Bart Conen
17 - #231 Frederik Holmquist
18 - #110 Andre Park
19 - #42 Rob Kraaijevanger
20 - #222 Kevin Van Den Hoorn
21 - #145 Sander Bouwmeester
22 - #96 Toms Macuks
23 - #47 Jakub Piątek
24 - #125 Łukasz Samborski
25 - #146 Mick Van Heugten
26 - #137 Ondrej Brendl
27 - #834 Rune Kvist
28 - #27 Sebastian Kudahl Kaergaard
29 - #837 Matias Klocker
30 - #152 Filip Więckowski
31 - #838 Calle Aspegren
32 - #51 Olexiy Molchanov
33 - #40 Davis Ivanovs
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Kasper Lynggaard
39.678
10:27:30.814
1
2:18.326
45.5
2:58.004
10:29:49.140
-12.860
2:31.186
2
2:23.887
43.8
5:21.891
10:32:13.027
+14.440
2:09.447
3
1:56.134
54.2
7:18.025
10:34:09.161
-16.293
2:12.427
4
2:22.204
44.3
9:40.229
10:36:31.365
+20.964
2:01.240
5
1:52.840
55.8
11:33.069
10:38:24.205
+1.821
1:51.019
6
3:38.384
28.8
15:11.453
10:42:02.589
+51.864
2:46.520
7
1:53.046
55.7
17:04.499
10:43:55.635
-3:19.612
5:12.658
8
1:51.599
56.5
18:56.098
10:45:47.234
-22.818
2:14.417
9
3:01.448
34.7
21:57.546
10:48:48.682
+1:08.442
1:53.006
10
1:51.657
56.4
23:49.203
10:50:40.339
-2.104
1:53.761
11
3:05.045
34.0
26:54.248
10:53:45.384
+52.304
2:12.741
12
1:51.989
56.3
28:46.237
10:55:37.373
-21.772
2:13.761
13
1:53.433
55.5
30:39.670
10:57:30.806