https://wyniki.motoresults.pl/pl/2008/Motocross/ME
Live!
Sezon 2008
2008
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
EMX-2 Junior - Wyścig pierwszy
2008 | Motocross
|
Mistrzostwa Europy
EMX-2 Junior European Championship
-
Svendborg - Denmark
, 14 września 2008
Marian Zupa
Erling Christiansen
Kristian Lang
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #215 Kasper Lynggaard
2 - #40 Davis Ivanovs
3 - #831 Kim O. Sorensen
4 - #25 Mathias Hall Keller
5 - #11 Łukasz Lonka
6 - #136 Stefan K. Olsen
7 - #110 Andre Park
8 - #23 Peter Tadic
9 - #96 Toms Macuks
10 - #74 Ardo Kaurit
11 - #221 Priit Ratsep
12 - #212 Kristjan Ratsep
13 - #55 Milan Spicak
14 - #222 Kevin Van Den Hoorn
15 - #42 Rob Kraaijevanger
16 - #49 Antonio Jose Ortuno Rubio
17 - #63 Bart Conen
18 - #315 Rasmus Lynggaard
19 - #838 Calle Aspegren
20 - #231 Frederik Holmquist
21 - #230 Max Nilsson
22 - #43 Sander Van Herpen
23 - #137 Ondrej Brendl
24 - #145 Sander Bouwmeester
25 - #125 Łukasz Samborski
26 - #47 Jakub Piątek
27 - #146 Mick Van Heugten
28 - #27 Sebastian Kudahl Kaergaard
29 - #834 Rune Kvist
30 - #152 Filip Więckowski
31 - #51 Olexiy Molchanov
32 - #833 Jim B. Sorensen
33 - #837 Matias Klocker
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #215 Kasper Lynggaard
2 - #40 Davis Ivanovs
3 - #831 Kim O. Sorensen
4 - #25 Mathias Hall Keller
6 - #136 Stefan K. Olsen
7 - #110 Andre Park
8 - #23 Peter Tadic
9 - #96 Toms Macuks
10 - #74 Ardo Kaurit
11 - #221 Priit Ratsep
12 - #212 Kristjan Ratsep
13 - #55 Milan Spicak
14 - #222 Kevin Van Den Hoorn
15 - #42 Rob Kraaijevanger
16 - #49 Antonio Jose Ortuno Rubio
17 - #63 Bart Conen
18 - #315 Rasmus Lynggaard
19 - #838 Calle Aspegren
20 - #231 Frederik Holmquist
21 - #230 Max Nilsson
22 - #43 Sander Van Herpen
23 - #137 Ondrej Brendl
24 - #145 Sander Bouwmeester
25 - #125 Łukasz Samborski
26 - #47 Jakub Piątek
27 - #146 Mick Van Heugten
28 - #27 Sebastian Kudahl Kaergaard
29 - #834 Rune Kvist
30 - #152 Filip Więckowski
31 - #51 Olexiy Molchanov
32 - #833 Jim B. Sorensen
33 - #837 Matias Klocker
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Kasper Lynggaard
16.127
14:11:41.328
1
1:55.643
54.5
2:11.770
14:13:36.971
+2.977
1:52.666
2
1:55.536
54.5
4:07.306
14:15:32.507
+2.887
1:52.649
3
1:55.260
54.7
6:02.566
14:17:27.767
+2.485
1:52.775
4
1:55.116
54.7
7:57.682
14:19:22.883
+0.960
1:54.156
5
1:55.779
54.4
9:53.461
14:21:18.662
+2.004
1:53.775
6
1:56.127
54.3
11:49.588
14:23:14.789
+1.502
1:54.625
7
1:56.176
54.2
13:45.764
14:25:10.965
+1.547
1:54.629
8
1:55.618
54.5
15:41.382
14:27:06.583
+0.978
1:54.640
9
1:55.491
54.5
17:36.873
14:29:02.074
+0.479
1:55.012
10
1:55.588
54.5
19:32.461
14:30:57.662
+1.028
1:54.560
11
1:56.281
54.2
21:28.742
14:32:53.943
+0.947
1:55.334
12
1:57.000
53.8
23:25.742
14:34:50.943
+1.108
1:55.892
13
1:56.716
54.0
25:22.458
14:36:47.659
+1.324
1:55.392
14
1:58.417
53.2
27:20.875
14:38:46.076
+2.547
1:55.870
15
1:57.665
53.5
29:18.540
14:40:43.741
-4.401
2:02.066