https://wyniki.motoresults.pl/pl/2008/Motocross/ME
Live!
Sezon 2008
2008
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
EMX-2 Junior - Wyścig pierwszy
2008 | Motocross
|
Mistrzostwa Europy
EMX-2 Junior European Championship
-
Svendborg - Denmark
, 14 września 2008
Marian Zupa
Erling Christiansen
Kristian Lang
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #215 Kasper Lynggaard
2 - #40 Davis Ivanovs
3 - #831 Kim O. Sorensen
4 - #25 Mathias Hall Keller
5 - #11 Łukasz Lonka
6 - #136 Stefan K. Olsen
7 - #110 Andre Park
8 - #23 Peter Tadic
9 - #96 Toms Macuks
10 - #74 Ardo Kaurit
11 - #221 Priit Ratsep
12 - #212 Kristjan Ratsep
13 - #55 Milan Spicak
14 - #222 Kevin Van Den Hoorn
15 - #42 Rob Kraaijevanger
16 - #49 Antonio Jose Ortuno Rubio
17 - #63 Bart Conen
18 - #315 Rasmus Lynggaard
19 - #838 Calle Aspegren
20 - #231 Frederik Holmquist
21 - #230 Max Nilsson
22 - #43 Sander Van Herpen
23 - #137 Ondrej Brendl
24 - #145 Sander Bouwmeester
25 - #125 Łukasz Samborski
26 - #47 Jakub Piątek
27 - #146 Mick Van Heugten
28 - #27 Sebastian Kudahl Kaergaard
29 - #834 Rune Kvist
30 - #152 Filip Więckowski
31 - #51 Olexiy Molchanov
32 - #833 Jim B. Sorensen
33 - #837 Matias Klocker
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #215 Kasper Lynggaard
2 - #40 Davis Ivanovs
3 - #831 Kim O. Sorensen
4 - #25 Mathias Hall Keller
5 - #11 Łukasz Lonka
6 - #136 Stefan K. Olsen
7 - #110 Andre Park
8 - #23 Peter Tadic
9 - #96 Toms Macuks
10 - #74 Ardo Kaurit
11 - #221 Priit Ratsep
12 - #212 Kristjan Ratsep
13 - #55 Milan Spicak
14 - #222 Kevin Van Den Hoorn
15 - #42 Rob Kraaijevanger
16 - #49 Antonio Jose Ortuno Rubio
17 - #63 Bart Conen
18 - #315 Rasmus Lynggaard
19 - #838 Calle Aspegren
20 - #231 Frederik Holmquist
21 - #230 Max Nilsson
22 - #43 Sander Van Herpen
23 - #137 Ondrej Brendl
24 - #145 Sander Bouwmeester
25 - #125 Łukasz Samborski
26 - #47 Jakub Piątek
27 - #146 Mick Van Heugten
28 - #27 Sebastian Kudahl Kaergaard
29 - #834 Rune Kvist
30 - #152 Filip Więckowski
31 - #51 Olexiy Molchanov
33 - #837 Matias Klocker
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Kasper Lynggaard
21.724
14:11:46.925
1
2:04.547
50.6
2:26.271
14:13:51.472
+11.881
1:52.666
2
1:56.815
53.9
4:23.086
14:15:48.287
+4.166
1:52.649
3
1:54.859
54.8
6:17.945
14:17:43.146
+2.084
1:52.775
4
1:54.649
55.0
8:12.594
14:19:37.795
+0.493
1:54.156
5
1:56.759
54.0
10:09.353
14:21:34.554
+2.984
1:53.775
6
1:56.628
54.0
12:05.981
14:23:31.182
+2.003
1:54.625
7
1:56.702
54.0
14:02.683
14:25:27.884
+2.073
1:54.629
8
1:56.552
54.1
15:59.235
14:27:24.436
+1.912
1:54.640
9
1:57.261
53.7
17:56.496
14:29:21.697
+2.249
1:55.012
10
1:57.305
53.7
19:53.801
14:31:19.002
+2.745
1:54.560
11
1:56.314
54.2
21:50.115
14:33:15.316
+0.980
1:55.334
12
1:55.245
54.7
23:45.360
14:35:10.561
-0.647
1:55.892
13
6:00.130
17.5
29:45.490
14:41:10.691
+4:04.738
1:55.392