MX2 Junior - Wyścig drugi

2008 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski (MX65, MX2 Junior, MX1) - Olsztyn, 31 maja 2008
Andrzej Gaszewski
Andrzej Olszewski
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

1

Łukasz Lonka

AP Głogów

12

24:41.117

25

2

28

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

12

25:16.108

22

3

3

Łukasz Bembenik

AMK Poltarex Człuchów

12

25:22.792

20

4

4

Patryk Kwaśny

GAMK Gdańsk

12

25:40.868

18

5

5

Filip Łubisz

MKS Zjednoczeni Stryków

12

25:46.370

16

6

47

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

12

26:03.996

15

7

14

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

12

26:10.272

14

8

10

Sebastian Knoff

AMK Poltarex Człuchów

YAMAHA I

AMK Poltarex Człuchów / Yamaha I

12

26:21.325

13

9

9

Rafał Kiczko

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

12

26:30.158

12

10

12

Sylwester Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

YAMAHA I

AMK Poltarex Człuchów / Yamaha I

12

26:30.731

11

11

57

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

12

27:40.578

10

12

53

Maciej Chyc Magdzin

TKM Zakopane

11

24:44.788

9

13

19

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

11

24:47.225

8

14

13

Adrian Piłat

MK Jasam Lidzbark Warmiński

11

24:48.917

7

15

20

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

11

24:52.380

6

16

16

Damian Dymowski

AKZP Płock

11

24:55.454

5

17

44

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

11

25:12.071

4

18

26

Tomasz Pacyga

TKM Zakopane

11

25:13.956

3

19

6

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

11

25:22.244

2

20

48

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

11

25:39.499

1

21

11

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

11

25:54.581

22

103

Piotr Wojtyło

WKM Wschowa

11

25:55.484

23

129

Filip Kaźmierczak

GAMK Gdańsk

11

25:58.425

24

71

Patryk Rubacki

MK Jasam Lidzbark Warmiński

11

26:02.428

25

90

Mateusz Kujawa

ŁKM Łowicz

11

26:27.999

26

49

Mikołaj Kołodziejak

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

11

26:28.252

27

46

Filip Litwiniak

AMK Poltarex Człuchów

YAMAHA II

AMK Poltarex Człuchów / Yamaha II

11

26:34.303

28

25

Daniel Bołtromiejuk

KM Quercus Romanówka

11

27:06.684

29

42

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

10

24:51.924

30

51

Tomasz Witkowski

Off Road Białystok

10

25:02.116

31

43

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

10

25:07.098

32

171

Krystian Kudłacz

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

10

26:24.725

33

35

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

10

26:29.689

34

50

Mariusz Kałużny

AP Głogów

7

19:47.874

35

92

Damian Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

YAMAHA II

AMK Poltarex Człuchów / Yamaha II

6

14:41.484

36

66

Bartosz Osiński

AMK Poltarex Człuchów

5

12:03.071

37

79

Patryk Głowania

Crosteam Zielona Góra

5

12:08.227

38

32

Józef Sawicki

Off Road Białystok

4

9:37.144

39

55

Piotr Kulaszewicz

Motoklub Olsztyn

4

10:26.072

40

33

Marcin Bogucki

Motoklub Olsztyn

1

16:06.668