MX2 Junior - Wyścig pierwszy

2008 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski (MX65, MX2 Junior, MX1) - Olsztyn, 31 maja 2008
Andrzej Gaszewski
Andrzej Olszewski
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

1

Łukasz Lonka

AP Głogów

12

24:25.417

25

2

28

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

12

25:05.459

22

3

3

Łukasz Bembenik

AMK Poltarex Człuchów

12

25:33.831

20

4

4

Patryk Kwaśny

GAMK Gdańsk

12

25:47.580

18

5

6

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

12

26:01.733

16

6

10

Sebastian Knoff

AMK Poltarex Człuchów

YAMAHA I

AMK Poltarex Człuchów / Yamaha I

12

26:04.308

15

7

9

Rafał Kiczko

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

12

26:13.795

14

8

16

Damian Dymowski

AKZP Płock

12

26:18.023

13

9

57

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

12

26:19.127

12

10

47

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

12

26:27.977

11

11

19

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

12

26:30.091

10

12

13

Adrian Piłat

MK Jasam Lidzbark Warmiński

11

24:28.490

9

13

12

Sylwester Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

YAMAHA I

AMK Poltarex Człuchów / Yamaha I

11

24:31.467

8

14

11

Bartosz Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

11

24:34.425

7

15

14

Bartosz Sawczuk

Motoklub Olsztyn

11

24:39.097

6

16

32

Józef Sawicki

Off Road Białystok

11

24:41.162

5

17

5

Filip Łubisz

MKS Zjednoczeni Stryków

11

24:45.771

4

18

129

Filip Kaźmierczak

GAMK Gdańsk

11

24:56.546

3

19

53

Maciej Chyc Magdzin

TKM Zakopane

11

24:57.195

2

20

48

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

11

25:01.455

1

21

20

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

11

25:27.267

22

92

Damian Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

YAMAHA II

AMK Poltarex Człuchów / Yamaha II

11

25:32.998

23

46

Filip Litwiniak

AMK Poltarex Człuchów

YAMAHA II

AMK Poltarex Człuchów / Yamaha II

11

25:36.367

24

103

Piotr Wojtyło

WKM Wschowa

11

25:37.882

25

26

Tomasz Pacyga

TKM Zakopane

11

25:39.928

26

79

Patryk Głowania

Crosteam Zielona Góra

11

25:41.745

27

44

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

11

25:53.541

28

71

Patryk Rubacki

MK Jasam Lidzbark Warmiński

11

26:20.389

29

90

Mateusz Kujawa

ŁKM Łowicz

11

26:51.074

30

25

Daniel Bołtromiejuk

KM Quercus Romanówka

10

24:33.113

31

49

Mikołaj Kołodziejak

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

10

24:43.812

32

43

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

10

24:45.271

33

51

Tomasz Witkowski

Off Road Białystok

10

24:48.342

34

42

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

10

24:48.956

35

50

Mariusz Kałużny

AP Głogów

10

25:45.969

36

171

Krystian Kudłacz

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

10

25:56.841

37

55

Piotr Kulaszewicz

Motoklub Olsztyn

10

26:02.473

38

66

Bartosz Osiński

AMK Poltarex Człuchów

10

26:07.554

39

35

Mieszko Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

7

17:51.409

40

33

Marcin Bogucki

Motoklub Olsztyn

6

14:42.109