MX1 - Trening kwalifikacyjny

2008 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski II Runda (MX65, MX2-Junior,MX1) - Głogów, 6 lipca 2008
Władysław Knap
Andrzej Nalepka
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

7

Arkadiusz Mańk

AMK Poltarex Człuchów

YAMAHA I

7

2:07.837

7

2

18

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

6

2:08.223

2

3

177

Ronny Herlitschke

Niemcy

8

2:08.901

7

4

5

Łukasz Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

2:09.755

5

5

2

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

5

2:10.841

5

6

117

Toni Wolf

Niemcy

8

2:11.046

2

7

181

Paweł Szturomski

AP Głogów

7

2:11.855

6

8

9

Fabian Szymański

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Honda

8

2:12.245

8

9

4

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

6

2:13.368

4

10

25

Karol Knap

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

2:13.480

4

11

8

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Honda

5

2:14.353

2

12

118

Aleksander Fledler

Niemcy

7

2:15.314

6

13

13

Mirosław Kowalski

AMK Poltarex Człuchów

Honda I

7

2:16.062

4

14

6

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

4

2:16.419

4

15

67

Piotr Zalewski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

7

2:17.279

2

16

103

Sławomir Przybyła

WKM Wschowa

6

2:18.010

4

17

75

Marcin Rzętkowski

MK Unia Poznań

4

2:18.303

2

18

12

Waldemar Lonka

AP Głogów

Honda

5

2:18.312

4

19

87

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

8

2:19.247

3

20

15

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

6

2:19.893

1

21

89

Andrzej Seremet

AK Opole

Yamaha

7

2:19.986

7

22

98

Karol Różański

WKM Wschowa

6

2:21.110

2

23

157

Ronny Borch

Niemcy

7

2:21.198

3

24

70

Mariusz Bukowski

AMK Poltarex Człuchów

Honda

7

2:21.964

6

25

26

Wiesław Wiśniewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

6

2:22.816

4

26

140

Szymon Przymusiński

MKO Oborniki

8

2:22.842

8

27

31

Janusz Piotrowski

WKM Wschowa

6

2:24.194

6

28

62

Tomasz Zych

AP Głogów

6

2:24.704

4

29

72

Jarosław Ziemacki

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

5

2:31.952

2

30

54

Tomasz Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

6

2:39.223

5

31

59

Stanisław Żytecki

NZ

6

2:44.419

1