https://wyniki.motoresults.pl/pl/2008/Motocross/MP
Live!
Sezon 2008
2008
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Trening kwalifikacyjny
2008 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski II Runda (MX65, MX2-Junior,MX1)
-
Głogów
, 6 lipca 2008
Władysław Knap
Andrzej Nalepka
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
L. p.
Zawodnik
0
1
2
3
4
5
6
7
8
Meta
1
Patryk Kwaśny (4)
4
4
4
6
6
57
57
53
53
53
2
Jakub Piątek (6)
6
6
6
19
19
53
53
19
19
3
Filip Więckowski (19)
19
19
47
47
47
19
19
6
6
4
Wojciech Grodzki (47)
47
47
19
10
10
44
6
105
44
5
Michał Pawlak (44)
44
44
44
13
57
6
129
28
7
6
Łukasz Bembenik (3)
3
105
105
7
7
129
28
129
129
7
Jack Krupke (105)
105
10
10
57
53
105
105
7
13
8
Sebastian Knoff (10)
10
13
13
53
105
28
47
44
10
9
Adrian Piłat (13)
13
53
53
105
44
47
4
13
9
10
Maciej Chyc Magdzin (53)
53
7
7
9
3
4
13
9
47
11
Jędrzej Żuralski (7)
7
57
57
44
129
13
7
10
105
12
Dawid Sierociński (57)
57
3
3
129
79
10
44
47
13
Maciej Woźniak (48)
48
48
48
33
13
7
10
57
14
Marcin Bogucki (33)
33
9
9
71
4
9
9
4
15
Tomasz Węgrzyn (29)
29
33
33
8
9
48
79
79
16
Rafał Kiczko (9)
9
29
129
29
8
171
48
42
17
Filip Kaźmierczak (129)
129
129
71
79
28
79
171
48
18
Patryk Głowania (79)
79
79
29
4
30
42
42
3
19
Patryk Rubacki (71)
71
71
79
3
171
49
3
30
20
Zbigniew Janicki (8)
8
8
8
103
16
3
30
171
21
Patryk Stachyra (43)
43
103
103
42
48
1
16
16
22
Krystian Kudłacz (171)
171
43
43
28
42
103
1
1
23
Piotr Wojtyło (103)
103
42
42
43
49
30
103
29
24
Daniel Stachyra (42)
42
171
30
30
103
16
29
25
Mariusz Kałużny (50)
50
30
171
1
1
33
25
26
Patryk Drobnica (30)
30
1
28
171
5
25
49
27
Mikołaj Kołodziejak (49)
49
50
50
49
43
29
43
28
Daniel Bartłomiejuk (25)
25
5
49
50
33
43
29
Damian Dymowski (16)
16
49
16
48
29
71
30
Filip Łubisz (5)
5
25
1
16
25
50
31
Łukasz Lonka (1)
1
28
25
25
71
28
16
5
5
50