MX2 Junior - Trening kwalifikacyjny

2008 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski II Runda (MX65, MX2-Junior,MX1) - Głogów, 6 lipca 2008
Władysław Knap
Andrzej Nalepka
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

1

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

7

2:07.755

5

2

3

Łukasz Bembenik

AMK Poltarex Człuchów

KTM

7

2:13.843

4

3

4

Patryk Kwaśny

GAMK Gdańsk

KTM

7

2:14.010

1

4

28

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

Yamaha

7

2:14.069

3

5

47

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

8

2:14.463

4

6

16

Damian Dymowski

AKZP Płock

Yamaha

7

2:14.912

6

7

105

Jack Krupke

Niemcy

8

2:15.070

4

8

6

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

2:15.890

7

9

5

Filip Łubisz

MKS Zjednoczeni Stryków

Honda

4

2:16.672

4

10

19

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8

2:17.000

7

11

10

Sebastian Knoff

AMK Poltarex Człuchów

YAMAHA I

8

2:18.279

4

12

57

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

Honda

7

2:18.985

2

13

9

Rafał Kiczko

KM Cross Lublin EkoKlinkier

8

2:19.451

3

14

13

Adrian Piłat

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Yamaha

8

2:20.414

3

15

44

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Honda

8

2:20.576

4

16

53

Maciej Chyc Magdzin

TKM Zakopane

Yamaha

9

2:20.802

2

17

7

Jędrzej Żuralski

MK Jasam Lidzbark Warmiński

8

2:21.027

2

18

129

Filip Kaźmierczak

GAMK Gdańsk

Yamaha

8

2:23.855

5

19

103

Piotr Wojtyło

WKM Wschowa

Honda

6

2:24.051

2

20

8

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

4

2:24.222

2

21

48

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

7

2:25.266

2

22

71

Patryk Rubacki

MK Jasam Lidzbark Warmiński

KTM

5

2:25.534

3

23

33

Marcin Bogucki

Motoklub Olsztyn

Yamaha

5

2:26.756

5

24

42

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

7

2:27.551

2

25

79

Patryk Głowania

Crosteam Zielona Góra

Yamaha

7

2:28.416

7

26

30

Patryk Drobnica

TKM Zakopane

7

2:30.391

6

27

29

Tomasz Węgrzyn

TKM Zakopane

7

2:31.436

7

28

49

Mikołaj Kołodziejak

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

Honda

6

2:34.337

5

29

43

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

6

2:35.663

2

30

25

Daniel Bołtromiejuk

KM Quercus Romanówka

6

2:38.517

5

31

50

Mariusz Kałużny

AP Głogów

Yamaha

5

2:39.094

5

32

171

Krystian Kudłacz

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

7

2:43.227

3