MX2 Junior - Wyścig drugi

2008 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski II Runda (MX65, MX2-Junior,MX1) - Głogów, 6 lipca 2008
Władysław Knap
Andrzej Nalepka
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

1

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

11

25:40.216

25

2

28

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

Yamaha

11

26:07.625

22

3

3

Łukasz Bembenik

AMK Poltarex Człuchów

KTM

11

26:08.341

20

4

4

Patryk Kwaśny

GAMK Gdańsk

KTM

11

26:52.197

18

5

105

Jack Krupke

Niemcy

Suzuki

11

27:02.423

16

6

6

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

11

27:12.346

15

7

10

Sebastian Knoff

AMK Poltarex Człuchów

YAMAHA I

AMK Poltarex Człuchów / Yamaha I

11

27:13.112

14

8

5

Filip Łubisz

MKS Zjednoczeni Stryków

Honda

11

27:13.772

13

9

19

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

11

27:43.990

12

10

57

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

Honda

11

27:48.216

11

11

13

Adrian Piłat

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Yamaha

11

27:57.657

10

12

9

Rafał Kiczko

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

11

28:01.513

9

13

47

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

11

28:06.622

8

14

44

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Honda

10

25:46.430

7

15

7

Jędrzej Żuralski

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Honda

10

25:49.260

6

16

8

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

10

26:19.975

5

17

48

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

10

26:27.858

4

18

129

Filip Kaźmierczak

GAMK Gdańsk

Yamaha

10

26:30.270

3

19

79

Patryk Głowania

Crosteam Zielona Góra

Yamaha

10

26:41.926

2

20

103

Piotr Wojtyło

WKM Wschowa

Honda

10

26:45.658

1

21

71

Patryk Rubacki

MK Jasam Lidzbark Warmiński

KTM

10

27:01.047

22

49

Mikołaj Kołodziejak

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

Honda

10

27:14.871

23

33

Marcin Bogucki

Motoklub Olsztyn

Yamaha

10

27:28.642

24

29

Tomasz Węgrzyn

TKM Zakopane

Yamaha

10

27:56.638

25

25

Daniel Bołtromiejuk

KM Quercus Romanówka

Yamaha

10

27:58.982

26

42

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

10

28:11.995

27

43

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

9

26:46.002

28

171

Krystian Kudłacz

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

9

27:00.748

29

53

Maciej Chyc Magdzin

TKM Zakopane

Yamaha

9

24:45.058

30

16

Damian Dymowski

AKZP Płock

Yamaha

8

20:46.479

31

30

Patryk Drobnica

TKM Zakopane

KTM

4

11:27.366

32

50

Mariusz Kałużny

AP Głogów

Yamaha

2

6:14.732