MX2 Junior - Klasyfikacja indywidualna zawodów

2008 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski II Runda (MX65, MX2-Junior,MX1) - Głogów, 6 lipca 2008
Władysław Knap
Andrzej Nalepka
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorW1 W2 Suma

1

1

Łukasz Lonka

AP Głogów

Honda

25 #1

25 #1

50

2

3

Łukasz Bembenik

AMK Poltarex Człuchów

KTM

22 #2

20 #3

42

3

4

Patryk Kwaśny

GAMK Gdańsk

KTM

20 #3

18 #4

38

4

6

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

18 #4

15 #6

33

5

5

Filip Łubisz

MKS Zjednoczeni Stryków

Honda

16 #5

13 #8

29

6

10

Sebastian Knoff

AMK Poltarex Człuchów

YAMAHA I

15 #6

14 #7

29

7

105

Jack Krupke

Niemcy

Suzuki

12 #9

16 #5

28

8

28

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

Yamaha

4 #17

22 #2

26

9

47

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

13 #8

8 #13

21

10

13

Adrian Piłat

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Yamaha

9 #12

10 #11

19

11

19

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

6 #15

12 #9

18

12

57

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

Honda

7 #14

11 #10

18

13

7

Jędrzej Żuralski

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Honda

11 #10

6 #15

17

14

44

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Honda

10 #11

7 #14

17

15

9

Rafał Kiczko

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

8 #13

9 #12

17

16

16

Damian Dymowski

AKZP Płock

Yamaha

14 #7

0 #30

14

17

48

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

3 #18

4 #17

7

18

8

Zbigniew Janicki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

1 #20

5 #16

6

19

53

Maciej Chyc Magdzin

TKM Zakopane

Yamaha

5 #16

0 #29

5

20

129

Filip Kaźmierczak

GAMK Gdańsk

Yamaha

2 #19

3 #18

5

21

79

Patryk Głowania

Crosteam Zielona Góra

Yamaha

0 #22

2 #19

2

22

103

Piotr Wojtyło

WKM Wschowa

Honda

-

1 #20

1

23

71

Patryk Rubacki

MK Jasam Lidzbark Warmiński

KTM

0 #24

0 #21

0

24

42

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

0 #21

0 #26

0

25

49

Mikołaj Kołodziejak

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

Honda

0 #26

0 #22

0

26

33

Marcin Bogucki

Motoklub Olsztyn

Yamaha

0 #25

0 #23

0

27

30

Patryk Drobnica

TKM Zakopane

KTM

0 #23

0 #31

0

28

29

Tomasz Węgrzyn

TKM Zakopane

Yamaha

0 #27

0 #24

0

29

25

Daniel Bołtromiejuk

KM Quercus Romanówka

Yamaha

0 #28

0 #25

0

30

43

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

0 #31

0 #27

0

31

171

Krystian Kudłacz

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

0 #30

0 #28

0

32

50

Mariusz Kałużny

AP Głogów

Yamaha

0 #29

0 #32

0