MX2 Junior - Wyścig drugi

2008 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski III Runda (MX65, MX2 Junior, MX1) - Nowogard, 13 lipca 2008
Jerzy Dowejko
Tadeusz Hołubowski
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

3

Łukasz Bembenik

AMK Poltarex Człuchów

KTM

12

24:32.942

25

2

4

Patryk Kwaśny

GAMK Gdańsk

KTM

12

25:04.175

+31.233

22

3

5

Filip Łubisz

MKS Zjednoczeni Stryków

Honda

12

25:11.427

+38.485

20

4

105

Jack Krupke

Niemcy

Suzuki

12

25:29.998

+57.056

18

5

6

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha I

12

25:49.524

+1:16.582

16

6

9

Rafał Kiczko

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

12

25:50.865

+1:17.923

15

7

12

Sylwester Jędrzejczyk

AMK Poltarex Człuchów

YAMAHA I

AMK Poltarex Człuchów / Yamaha I

12

25:53.130

+1:20.188

14

8

47

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

12

26:08.149

+1:35.207

13

9

13

Adrian Piłat

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Yamaha

12

26:17.051

+1:44.109

12

10

10

Sebastian Knoff

AMK Poltarex Człuchów

Yamaha

AMK Poltarex Człuchów / Yamaha I

12

26:22.872

+1:49.930

11

11

7

Jędrzej Żuralski

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Honda

12

26:45.785

+2:12.843

10

12

16

Damian Dymowski

AKZP Płock

Yamaha

12

27:02.551

+2:29.609

9

13

19

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

KM Cross Lublin EkoKlinkier / Yamaha II

11

24:41.062

+1 okr.

8

14

82

Kamil Kosmala

Crosteam Zielona Góra

Yamaha

11

25:12.805

+1 okr.

7

15

42

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

11

25:46.231

+1 okr.

6

16

53

Maciej Chyc Magdzin

TKM Zakopane

Yamaha

11

25:53.334

+1 okr.

5

17

129

Filip Kaźmierczak

GAMK Gdańsk

Yamaha

11

26:14.620

+1 okr.

4

18

79

Patryk Głowania

Crosteam Zielona Góra

Yamaha

11

26:23.640

+1 okr.

3

19

71

Patryk Rubacki

MK Jasam Lidzbark Warmiński

KTM

11

26:48.246

+1 okr.

2

20

49

Mikołaj Kołodziejak

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

Honda

10

24:44.920

+2 okr.

1

21

20

Michał Ziemski

Motoklub Olsztyn

KTM

10

24:57.098

+2 okr.

22

57

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

Honda

10

25:10.116

+2 okr.

23

88

Michał Jońca

Motoklub Olsztyn

KTM

10

25:11.968

+2 okr.

24

90

Mateusz Kujawa

ŁKM Łowicz

Kawasaki

10

25:48.352

+2 okr.

25

46

Filip Litwiniak

AMK Poltarex Człuchów

YAMAHA II

AMK Poltarex Człuchów / Yamaha II

10

25:49.118

+2 okr.

26

33

Marcin Bogucki

Motoklub Olsztyn

Yamaha

10

25:51.533

+2 okr.

27

62

Bartosz Nowacki

WKM Wizamor Więcbork

Honda

10

26:25.901

+2 okr.

28

171

Krystian Kudłacz

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

10

26:52.803

+2 okr.

29

50

Mariusz Kałużny

AP Głogów

Yamaha

9

24:38.567

+3 okr.

30

28

Patryk Gudbaj Galica

KM Wisła Chełmno

Yamaha

4

8:04.821

+8 okr.

31

48

Maciej Woźniak

TNT Łomianki

Kawasaki

4

8:56.390

+8 okr.

32

44

Michał Pawlak

MKS Zjednoczeni Stryków

Honda

4

9:15.781

+8 okr.