https://wyniki.motoresults.pl/pl/2008/Motocross/PP
Live!
Sezon 2008
2008
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 - Wyścig drugi
2008 | Motocross
|
Puchar Polski
Puchar PZM V Runda (MX65, MX85, MX1, MX2)
-
Lublin
, 19 października 2008
Elżbieta Marcinkiewicz
Dariusz Chodkowski
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #12 Paweł Nowicki
2 - #125 Sebastian Banaś
3 - #141 Patryk Kwaśny
4 - #51 Jakub Majchrzak
5 - #59 Jakub Piątek
6 - #57 Filip Więckowski
7 - #157 Dawid Sierociński
8 - #47 Wojciech Grodzki
9 - #18 Paweł Szturomski
10 - #87 Marcin Krakowski
11 - #50 Vadim Galiyash
12 - #222 Juri Naumczyk
13 - #35 Adrian Piłat
14 - #42 Daniel Stachyra
15 - #93 Oleksandr Fytsyk
16 - #120 Kamil Joć
17 - #110 Radosław Boczek
18 - #155 Adam Stolarski
19 - #33 Marcin Bogucki
20 - #149 Mikołaj Kołodziejak
21 - #144a Szymon Frankowski
22 - #11 Misha Kapustey
23 - #53 Łukasz Walczak
24 - #43 Patryk Stachyra
25 - #353 Michael Walkiewicz
26 - #150 Mariusz Kałużny
27 - #209 Dariusz Kołodziejak
28 - #180 Jacek Wroński
29 - #127 Łukasz Rapacz
30 - #221 Aleksander Szutowski
31 - #29 Tadeusz Węgrzyn
32 - #111 Mateusz Owczarek
33 - #134 Robert Michalski
34 - #142 Piotr Kolankowski
35 - #517 Damian Liper
36 - #179 Igor Krupiński
37 - #20 Adam Wyszyński
38 - #3 Karol Kędzierski
39 - #201 Olexiy Molchanov
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #125 Sebastian Banaś
3 - #141 Patryk Kwaśny
4 - #51 Jakub Majchrzak
5 - #59 Jakub Piątek
6 - #57 Filip Więckowski
7 - #157 Dawid Sierociński
8 - #47 Wojciech Grodzki
9 - #18 Paweł Szturomski
10 - #87 Marcin Krakowski
11 - #50 Vadim Galiyash
12 - #222 Juri Naumczyk
13 - #35 Adrian Piłat
14 - #42 Daniel Stachyra
15 - #93 Oleksandr Fytsyk
16 - #120 Kamil Joć
17 - #110 Radosław Boczek
18 - #155 Adam Stolarski
19 - #33 Marcin Bogucki
20 - #149 Mikołaj Kołodziejak
21 - #144a Szymon Frankowski
22 - #11 Misha Kapustey
23 - #53 Łukasz Walczak
24 - #43 Patryk Stachyra
25 - #353 Michael Walkiewicz
26 - #150 Mariusz Kałużny
27 - #209 Dariusz Kołodziejak
28 - #180 Jacek Wroński
29 - #127 Łukasz Rapacz
30 - #221 Aleksander Szutowski
31 - #29 Tadeusz Węgrzyn
32 - #111 Mateusz Owczarek
33 - #134 Robert Michalski
34 - #142 Piotr Kolankowski
35 - #517 Damian Liper
36 - #179 Igor Krupiński
37 - #20 Adam Wyszyński
38 - #3 Karol Kędzierski
39 - #201 Olexiy Molchanov
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
11.296
14:57:51.754
1
1:44.138
53.6
1:55.434
14:59:35.892
2
1:44.100
53.6
3:39.534
15:01:19.992
3
1:46.251
52.5
5:25.785
15:03:06.243
4
1:44.988
53.1
7:10.773
15:04:51.231
5
1:47.084
52.1
8:57.857
15:06:38.315
6
1:46.682
52.3
10:44.539
15:08:24.997
7
1:44.564
53.4
12:29.103
15:10:09.561
8
1:46.999
52.2
14:16.102
15:11:56.560
9
1:46.593
52.3
16:02.695
15:13:43.153
10
1:46.612
52.3
17:49.307
15:15:29.765
11
1:46.185
52.5
19:35.492
15:17:15.950
12
1:46.340
52.5
21:21.832
15:19:02.290
13
1:49.549
50.9
23:11.381
15:20:51.839
14
1:54.697
48.6
25:06.078
15:22:46.536