MX2 - Wyścig drugi

2008 | Motocross | Puchar Polski

Puchar PZM V Runda (MX65, MX85, MX1, MX2) - Lublin, 19 października 2008
Elżbieta Marcinkiewicz
Dariusz Chodkowski
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

12

Paweł Nowicki

TNT Łomianki

Kawasaki

14

25:06.078

25

2

125

Sebastian Banaś

Motosport Castrol Team Toruń

Yamaha

14

25:58.030

+51.952

22

3

141

Patryk Kwaśny

GAMK Gdańsk

KTM

14

26:01.140

+55.062

4

51

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

14

26:01.619

+55.541

20

5

59

Jakub Piątek

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

14

26:13.690

+1:07.612

6

57

Filip Więckowski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

14

26:14.480

+1:08.402

18

7

157

Dawid Sierociński

AMK Drwęca Ostróda

Honda

14

26:16.234

+1:10.156

16

8

47

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

14

26:37.833

+1:31.755

15

9

18

Paweł Szturomski

AP Głogów

Honda

13

25:09.297

+1 okr.

14

10

87

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Honda

13

25:17.773

+1 okr.

13

11

50

Vadim Galiyash

Ukraina

13

25:18.411

+1 okr.

12

222

Juri Naumczyk

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Suzuki

13

25:26.615

+1 okr.

13

35

Adrian Piłat

MK Jasam Lidzbark Warmiński

Yamaha

13

25:44.609

+1 okr.

12

14

42

Daniel Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

13

26:00.307

+1 okr.

11

15

93

Oleksandr Fytsyk

Ukraina

KTM

13

26:39.181

+1 okr.

16

120

Kamil Joć

KM Cross Lublin EkoKlinkier

13

26:53.980

+1 okr.

10

17

110

Radosław Boczek

RTM Radom

Honda

13

26:57.436

+1 okr.

9

18

155

Adam Stolarski

Off Road Białystok

KTM

12

25:16.082

+2 okr.

8

19

33

Marcin Bogucki

Motoklub Olsztyn

Yamaha

12

25:17.485

+2 okr.

7

20

149

Mikołaj Kołodziejak

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

Honda

12

25:24.105

+2 okr.

6

21

144a

Szymon Frankowski

KTM Novi Kielce

12

25:39.552

+2 okr.

5

22

11

Misha Kapustey

Ukraina

12

26:16.919

+2 okr.

23

53

Łukasz Walczak

ŁKM Łowicz

Yamaha

12

26:26.439

+2 okr.

4

24

43

Patryk Stachyra

KM Cross Lublin EkoKlinkier

KTM

12

26:50.013

+2 okr.

3

25

353

Michael Walkiewicz

12

27:02.361

+2 okr.

2

26

150

Mariusz Kałużny

AP Głogów

Yamaha

11

25:09.705

+3 okr.

1

27

209

Dariusz Kołodziejak

Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze

Honda

11

25:12.147

+3 okr.

28

180

Jacek Wroński

NZ

11

25:21.580

+3 okr.

29

127

Łukasz Rapacz

K-MTR Osielec

KTM

11

25:38.356

+3 okr.

30

221

Aleksander Szutowski

Ukraina

Suzuki

11

25:40.446

+3 okr.

31

29

Tadeusz Węgrzyn

TKM Zakopane

Yamaha

11

26:27.481

+3 okr.

32

111

Mateusz Owczarek

11

26:41.437

+3 okr.

33

134

Robert Michalski

TNT Łomianki

10

25:28.036

+4 okr.

34

142

Piotr Kolankowski

TNT Łomianki

10

25:28.608

+4 okr.

35

517

Damian Liper

10

27:06.352

+4 okr.

36

179

Igor Krupiński

NZ

10

27:14.546

+4 okr.

37

20

Adam Wyszyński

9

27:09.484

+5 okr.

38

3

Karol Kędzierski

KM Cross Lublin EkoKlinkier

Yamaha

7

12:29.370

+7 okr.

39

201

Olexiy Molchanov

Ukraina

TM

2

4:00.597

+12 okr.