Generalna - Klasyfikacja indywidualna zawodów

2013 | Enduro | Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski I i II runda - Wałbrzych, 26 maja 2013
Marek Sikora
Andrzej Rencz
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorW1 W2 Suma

1

41

Paweł Szymkowski

CKM Cieszyn

KTM

20 #1

20 #1

40

2

101

Maciej Giemza

KTM Novi Kielce

TM

17 #2

17 #2

34

3

99

Sebastian Krywult

BKM Bielsko Biała

KTM

15 #3

15 #3

30

4

10

Marcin Małek

HAWI Racing Team

KTM

13 #4

11 #5

24

5

23

Wacław Skolarus

CKM Cieszyn

Yamaha

9 #7

13 #4

22

6

323

Sylwester Jędrzejczyk

KKM Kwidzyn

KTM

11 #5

10 #6

21

7

6

Rafał Bracik

KTM Novi Kielce

KTM

10 #6

8 #8

18

8

777

Jakub Kucharski

HAWI Racing Team

KTM

8 #8

7 #9

15

9

55

Maciej Łoboz

CKM Cieszyn

Yamaha

7 #9

5 #11

12

10

111

Wojciech Rencz

JARPER X Racing Team

KTM

6 #10

1:07:18.440

4 #12

58:41.620

10

2:06:00.060

11

19

Damian Magierowski

CKM Cieszyn

KTM

4 #12

1:08:40.490

6 #10

58:15.550

10

2:06:56.040

12

73

Krzysztof Łabuda

CKM Cieszyn

Kawasaki

0 #17

9 #7

9

13

7

Patryk Bielec

CKM Cieszyn

GASGAS

5 #11

3 #13

8

14

16

Roman Ulenberg

KKM Kwidzyn

Yamaha

3 #13

1:10:25.460

0 #16

1:02:04.330

3

2:12:29.790

15

88

Leszek Drogosz

ET Kielce

Husaberg

2 #14

1:10:59.480

1 #15

1:01:43.960

3

2:12:43.440

16

74

Dawid Mordasiewicz

KKM Kwidzyn

Yamaha

0 #NU

2 #14

2

17

176

Robert Frydrych

ET Kielce

KTM

1 #15

0 #NU

1

18

61

Grzegorz Kargul

CKM Cieszyn

KTM

0 #16

1:12:14.040

0 #19

1:03:24.450

0

2:15:38.490

19

756

Wojciech Kozłowski

JARPER X Racing Team

Husqvarna

0 #19

1:13:55.240

0 #18

1:03:14.540

0

2:17:09.780

20

46

Zbigniew Lech

JARPER X Racing Team

KTM

0 #21

1:17:07.980

0 #20

1:03:47.680

0

2:20:55.660

21

122

Maciej Gańczarczyk

CKM Cieszyn

KTM

0 #20

1:16:15.600

0 #21

1:05:42.490

0

2:21:58.090

22

244

Tomasz Zimnoch

MKM Białystok

Yamaha

0 #25

1:20:18.610

0 #22

1:06:07.090

0

2:26:25.700

23

51

Rafał Kowol

CKM Cieszyn

KTM

0 #23

1:19:20.980

0 #24

1:07:25.510

0

2:26:46.490

24

64

Jarosław Kargul

CKM Cieszyn

Yamaha

0 #24

1:19:22.770

0 #25

1:08:41.460

0

2:28:04.230

25

48

Adrian Marchewka

CKM Cieszyn

KTM

0 #26

1:22:41.870

0 #26

1:09:34.720

0

2:32:16.590

26

237

Paweł Szymański

JARPER X Racing Team

KTM

0 #22

1:19:07.300

0 #30

1:15:27.850

0

2:34:35.150

27

252

Paweł Rybiński

Klub 4x4 Sokółka

Kawasaki

0 #28

1:27:48.080

0 #27

1:10:13.190

0

2:38:01.270

28

70

Grzegorz Chorodyński

ET Kielce

KTM

0 #29

1:33:56.770

0 #23

1:07:11.620

0

2:41:08.390

29

238

Bartłomiej Nowakowicz

JARPER X Racing Team

KTM

0 #27

1:27:22.480

0 #29

1:15:15.230

0

2:42:37.710

30

31

Jarosław Sikora

BKM Bielsko Biała

KTM

0 #NU

0 #28

1:14:13.860

0

1:14:13.860

31

36

Tomasz Dymitrowicz

JARPER X Racing Team

Yamaha

0 #NU

0 #31

1:26:26.650

0

1:26:26.650

32

370

Bartłomiej Tabin

CSM Hałda

KTM

-

0 #17

1:02:57.090

0

1:02:57.090

33

158

Bolesław Nowak

CKM Cieszyn

Kawasaki

0 #18

1:13:19.170

0 #NS

0

1:13:19.170

34

14

Błażej Gazda

CKM Cieszyn

KTM

0 #NU

0 #NS

0