Generalna - Klasyfikacja indywidualna zawodów

2013 | Enduro | Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski III i IV runda - Sokółka, 16 czerwca 2013
Marek Kopczyński
Marek Słomczyński
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorW1 W2 Suma

1

41

Paweł Szymkowski

CKM Cieszyn

KTM

20 #1

20 #1

40

2

101

Maciej Giemza

KTM Novi Kielce

TM

17 #2

17 #2

34

3

99

Sebastian Krywult

BKM Bielsko Biała

KTM

15 #3

13 #4

28

4

73

Krzysztof Łabuda

CKM Cieszyn

Kawasaki

11 #5

15 #3

26

5

6

Rafał Bracik

KTM Novi Kielce

KTM

13 #4

11 #5

24

6

10

Marcin Małek

HAWI Racing Team

KTM

10 #6

9 #7

19

7

777

Jakub Kucharski

HAWI Racing Team

KTM

7 #9

10 #6

17

8

23

Wacław Skolarus

CKM Cieszyn

Yamaha

9 #7

1:07:17.910

6 #10

54:50.220

15

2:02:08.130

9

323

Sylwester Jędrzejczyk

KKM Kwidzyn

KTM

8 #8

1:07:27.100

7 #9

54:47.160

15

2:02:14.260

10

111

Wojciech Rencz

JARPER X Racing Team

KTM

6 #10

1:08:08.720

5 #11

55:36.800

11

2:03:45.520

11

118

Damian Bykowski

Off Road Białystok

Husaberg

3 #13

1:10:22.550

8 #8

54:40.120

11

2:05:02.670

12

19

Damian Magierowski

CKM Cieszyn

KTM

4 #12

4 #12

8

13

55

Maciej Łoboz

CKM Cieszyn

Yamaha

5 #11

2 #14

7

14

176

Robert Frydrych

ET Kielce

KTM

2 #14

1:11:02.710

1 #15

56:44.390

3

2:07:47.100

15

756

Wojciech Kozłowski

JARPER X Racing Team

Husqvarna

0 #NU

3 #13

56:01.280

3

56:01.280

16

210

Mieszko Mieczysław Gotkowski

PKS Korona Elbląg

Beta

1 #15

0 #16

1

17

46

Zbigniew Lech

JARPER X Racing Team

KTM

0 #16

1:13:30.070

0 #17

57:53.330

0

2:11:23.400

18

252

Paweł Rybiński

Klub 4x4 Sokółka

Kawasaki

0 #17

1:13:58.640

0 #18

58:13.190

0

2:12:11.830

19

371

Danielus Zostautas

WD Looren RT

KTM

0 #18

1:14:56.700

0 #19

58:36.460

0

2:13:33.160

20

43

Paweł Cedro

ET Kielce

Yamaha

0 #20

1:15:31.930

0 #21

1:01:16.190

0

2:16:48.120

21

70

Grzegorz Chorodyński

ET Kielce

KTM

0 #19

1:15:28.850

0 #22

1:01:45.050

0

2:17:13.900

22

244

Tomasz Zimnoch

MKM Białystok

Yamaha

0 #24

1:18:15.430

0 #20

1:00:54.100

0

2:19:09.530

23

238

Bartłomiej Nowakowicz

JARPER X Racing Team

KTM

0 #22

1:17:15.270

0 #23

1:02:38.330

0

2:19:53.600

24

51

Rafał Kowol

CKM Cieszyn

KTM

0 #23

1:18:02.830

0 #25

1:07:26.780

0

2:25:29.610

25

60

Łukasz Stępień

ET Kielce

Yamaha

0 #21

1:17:12.610

0 #29

1:10:22.140

0

2:27:34.750

26

64

Jarosław Kargul

CKM Cieszyn

Yamaha

0 #25

1:26:08.550

0 #26

1:07:58.920

0

2:34:07.470

27

31

Jarosław Sikora

BKM Bielsko Biała

KTM

0 #26

1:26:28.950

0 #27

1:09:18.240

0

2:35:47.190

28

501

Andrius Mitkievicius

WD Looren RT

KTM

0 #27

1:30:03.360

0 #28

1:10:03.870

0

2:40:07.230

29

237

Paweł Szymański

JARPER X Racing Team

KTM

0 #NU

0 #24

1:04:15.790

0

1:04:15.790

30

61

Grzegorz Kargul

CKM Cieszyn

KTM

0 #NU

0 #NU

0

31

14

Błażej Gazda

CKM Cieszyn

KTM

0 #NU

0 #NS

0

32

48

Adrian Marchewka

CKM Cieszyn

KTM

0 #NU

0 #NS

0