Generalna - Klasyfikacja indywidualna zawodów

2013 | Enduro | Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski V i VI runda - Suwałki, 14 lipca 2013
Damian Dąbrowski
Anna Smorczewska
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorW1 W2 Suma

1

41

Paweł Szymkowski

CKM Cieszyn

KTM

20 #1

20 #1

40

2

99

Sebastian Krywult

BKM Bielsko Biała

KTM

17 #2

36:47.900

13 #4

36:31.400

30

1:13:19.300

3

123

Adam Tomiczek

KTM Novi Kielce

KTM

15 #3

37:12.330

15 #3

36:29.190

30

1:13:41.520

4

101

Maciej Giemza

KTM Novi Kielce

TM

13 #4

37:46.300

17 #2

36:16.480

30

1:14:02.780

5

6

Rafał Bracik

KTM Novi Kielce

Yamaha

11 #5

38:51.860

10 #6

38:29.750

21

1:17:21.610

6

323

Sylwester Jędrzejczyk

KKM Kwidzyn

KTM

10 #6

39:01.570

11 #5

38:27.760

21

1:17:29.330

7

23

Wacław Skolarus

CKM Cieszyn

Yamaha

8 #8

39:28.470

8 #8

39:08.950

16

1:18:37.420

8

73

Krzysztof Łabuda

CKM Cieszyn

Kawasaki

7 #9

40:51.730

9 #7

38:58.820

16

1:19:50.550

9

111

Wojciech Rencz

JARPER X Racing Team

KTM

9 #7

5 #11

14

10

210

Mieszko Mieczysław Gotkowski

PKS Korona Elbląg

Beta

5 #11

6 #10

11

11

14

Błażej Gazda

CKM Cieszyn

KTM

4 #12

4 #12

8

12

118

Damian Bykowski

Off Road Białystok

Kawasaki

6 #10

41:14.550

1 #15

41:34.530

7

1:22:49.080

13

10

Marcin Małek

HAWI Racing Team

KTM

0 #NU

7 #9

39:24.140

7

39:24.140

14

55

Maciej Łoboz

CKM Cieszyn

Yamaha

2 #14

3 #13

5

15

176

Robert Frydrych

ET Kielce

KTM

3 #13

0 #17

3

16

19

Damian Magierowski

CKM Cieszyn

KTM

0 #19

2 #14

2

17

46

Zbigniew Lech

JARPER X Racing Team

KTM

1 #15

0 #18

1

18

16

Roman Ulenberg

KKM Kwidzyn

Yamaha

0 #16

43:27.810

0 #19

43:29.280

0

1:26:57.090

19

371

Danielus Zostautas

WD Looren RT

KTM

0 #17

44:55.460

0 #20

44:46.590

0

1:29:42.050

20

70

Grzegorz Chorodyński

ET Kielce

KTM

0 #18

45:23.420

0 #23

45:57.760

0

1:31:21.180

21

51

Rafał Kowol

CKM Cieszyn

KTM

0 #22

47:13.210

0 #22

45:54.360

0

1:33:07.570

22

244

Tomasz Zimnoch

MKM Białystok

Yamaha

0 #24

48:08.190

0 #21

45:11.950

0

1:33:20.140

23

238

Bartłomiej Nowakowicz

JARPER X Racing Team

KTM

0 #23

47:55.610

0 #24

47:27.020

0

1:35:22.630

24

104

Robert Kaniewski

JARPER X Racing Team

Yamaha

0 #25

48:25.280

0 #25

47:36.040

0

1:36:01.320

25

221

Kamil Bigaj

KTM Novi Kielce

KTM

0 #26

49:25.460

0 #26

47:52.030

0

1:37:17.490

26

60

Łukasz Stępień

ET Kielce

Yamaha

0 #21

46:34.490

0 #27

51:45.760

0

1:38:20.250

27

36

Tomasz Dymitrowicz

JARPER X Racing Team

Yamaha

0 #27

1:07:14.070

0 #28

1:01:09.040

0

2:08:23.110

28

252

Paweł Rybiński

Klub 4x4 Sokółka

Kawasaki

0 #NS

0 #16

42:32.710

0

42:32.710

29

7

Patryk Bielec

CKM Cieszyn

KTM

0 #20

46:17.430

0 #NS

0

46:17.430

30

756

Wojciech Kozłowski

JARPER X Racing Team

Husqvarna

0 #NS

0 #NS

0

31

777

Jakub Kucharski

HAWI Racing Team

KTM

0 #NS

0 #NS

0