https://wyniki.motoresults.pl/pl/2014/Motocross/Inne
Live!
Sezon 2014
2014
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Trzech Klubów
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Szayo Cup
Folkrace
Folkrace
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Masters - Wyścig pierwszy
2014 | Motocross
|
Pozostałe
XXVI Grand Prix Niepodległości im. W.Dudzińskiego
-
Sochaczew
, 11 listopada 2014
Andrzej Rencz
Artur Wrzesiński
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #2 Andrzej Szalbierz
2 - #801 Sebastian Gryga
3 - #100 Ryszard Augustyn
4 - #5 Rafał Maciążek
5 - #145 Tomasz Gabara
6 - #619 Sławomir Suchorowski
7 - #707 Robert Michalski
8 - #68 Piotr Kudela
9 - #159. Walter Stępiński
10 - #104 Robert Kaniewski
11 - #434 Adam Budrewicz
12 - #38 Marek Piotrowski
13 - #196 Sylwester Turlej
14 - #101 Dariusz Kołodziejak
15 - #105 Bartosz Wiśniewski
16 - #4 Zbigniew Radzikowski
17 - #118 Mieczysław ŁAGOWSKI
18 - #411 Kazimierz Kardasz
19 - #55 Artur Lipiński
20 - #95 Piotr Suchowiecki
21 - #7 Roman Panek
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #2 Andrzej Szalbierz
2 - #801 Sebastian Gryga
3 - #100 Ryszard Augustyn
4 - #5 Rafał Maciążek
5 - #145 Tomasz Gabara
6 - #619 Sławomir Suchorowski
7 - #707 Robert Michalski
8 - #68 Piotr Kudela
9 - #159. Walter Stępiński
10 - #104 Robert Kaniewski
11 - #434 Adam Budrewicz
12 - #38 Marek Piotrowski
13 - #196 Sylwester Turlej
14 - #101 Dariusz Kołodziejak
15 - #105 Bartosz Wiśniewski
17 - #118 Mieczysław ŁAGOWSKI
18 - #411 Kazimierz Kardasz
19 - #55 Artur Lipiński
20 - #95 Piotr Suchowiecki
21 - #7 Roman Panek
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Andrzej Szalbierz
1
2:18.897
11:26:21.916
2
1:59.639
30.1
4:18.536
11:28:21.555
+15.946
1:43.693
3
2:00.283
29.9
6:18.819
11:30:21.838
+16.512
1:43.771
4
2:00.164
30.0
8:18.983
11:32:22.002
+16.173
1:43.991
5
2:01.636
29.6
10:20.619
11:34:23.638
+18.406
1:43.230
6
2:00.948
29.8
12:21.567
11:36:24.586
+17.947
1:43.001
7
2:03.332
29.2
14:24.899
11:38:27.918
+19.965
1:43.367
8
2:01.368
29.7
16:26.267
11:40:29.286
+16.473
1:44.895
9
2:02.604
29.4
18:28.871
11:42:31.890
+20.103
1:42.501