Hobby - Wyścig pierwszy

2016 | Cross Country | Pozostałe

I Cross Country Kaszuby 2016 - Szemud, 24 kwietnia 2016
Mirosław Kowalski
Szymon Sudrawski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

75

Piotr Sływka

6

1:00:25.591

50

2

4

Jakub Jaruga

5

51:45.634

46

3

913

Mikołaj Fijakowski

5

53:48.738

44

4

1

Rafał Czech

5

53:59.463

42

5

79

Maciej Szczepanek

5

55:09.827

40

6

55

Adam Kolka

5

55:14.993

38

7

119.

Michał Baumgart

5

56:29.875

36

8

119

Tomasz Gmurowski

5

57:08.634

34

9

74

Daniel Waksumudzki

5

57:13.805

32

10

106

Piotr Jezierski

5

57:14.264

30

11

219

Mateusz Miślisz

5

57:39.766

28

12

164

Janusz Malotki

5

58:04.112

26

13

156

Bartłomiej Niedziółka

5

59:09.505

24

14

82

Marcin Koseńczuk

5

59:28.435

22

15

25

Krzysztof Gockowski

5

59:38.613

20

16

910

Łukasz Jóskowski

NZ

Honda

5

1:00:41.045

18

17

111

Dawid Poznański

5

1:00:47.161

16

18

158

Artur Piwowarski

5

1:00:47.634

14

19

719

Łukasz Lasota

5

1:01:05.035

12

20

99

Łukasz Plocki

5

1:01:10.013

11

21

310.

Bartosz Szenderłata

5

1:01:23.528

10

22

62

Jacek Kierepa

5

1:01:25.459

9

23

157

Mariusz Kulas

5

1:01:31.644

8

24

420

Marcin Bartkowiak

4

50:13.971

7

25

144

Marcin Necel

4

50:17.376

6

26

22

Piotr Urbański

4

50:22.463

5

27

1212

Daniel Olszewski

4

50:25.477

4

28

1050

Kamil Pacholewicz

4

51:27.363

3

29

1214

Michał Zaborowski

4

51:34.976

2

30

17

Aleksander Bartuś

4

51:37.187

1

31

46

Paweł Kowalski

4

51:51.828

32

11

Witold Janzen

4

52:13.190

33

130

Hubert Kowalski

4

52:33.558

34

18

Piotr Socha

4

52:40.146

35

44

Rafał Borchman

4

52:41.212

36

444

Mateusz Ziemann

4

53:17.470

37

99.

Waldemar Gawin

4

53:48.046

38

84

Bartłomiej Kulwikowski

4

54:08.967

39

76

Jan Flisowski

4

54:12.824

40

19.

Marcin Rewucki

4

54:46.292

41

33

Mariusz Abako

4

55:21.838

42

25.

Patryk Kleina

4

55:24.290

43

39

Janusz Zagórski

4

55:37.889

44

70

Tomasz Regnicki

4

57:12.304

45

30

Rafał Stefanowski

4

58:26.268

46

24

Sławomir Stawirej

4

1:00:45.785

47

23

Adam Wojciechowski

3

40:09.324

48

3

Marcin Wołek

3

50:34.712

49

6

Piotr Buzikiewicz

3

50:49.580

50

229

Maciej Łynka

3

51:55.719

51

16

Adrian Motowidło

3

55:53.090

52

69

Łukasz Sieradzki

2

30:30.626

53

93

Filip Józefowicz

2

31:14.194

54

999

Łukasz Czarkowski

2

32:43.123

55

310

Mateusz Lizurej

2

33:33.727

56

13

Jan Formela

1

12:12.626

57

66

Karol Nieścierowicz

1

13:47.379

58

8

Krzysztof Kamiński

1

18:51.993

59

311

Rafał Skrzypkowski

0

2:47.132

60

340

Karol Klassa

NU

538

Szymon Lizurej