Hobby - Wyścig pierwszy

2016 | Cross Country | Pozostałe

Puchar Południowej Polski VII Runda - Dąbrowa Górnicza, 11 września 2016
Bolesław Nowak
Artur Brzozowski
Paweł Michalski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończenia

1

62.

Karol Duraj

7

1:37:00.737

2

222

Piotr Wandyga

7

1:38:08.690

3

39

Jan Maj

NZ

Honda

7

1:39:53.163

4

1

Paweł Ozimek

7

1:40:32.393

5

26

Paweł Kruczek

NZ

Yamaha

7

1:41:01.885

6

510

Grzegorz Bązi

7

1:41:03.346

7

121

Daniel Michalski

NZ

KTM

7

1:41:30.756

8

169

Daniel Podczewski

NZ

KTM

7

1:42:03.752

9

333

Krzysztof Łodej

7

1:42:48.979

10

307

Mariusz Wiatrek

7

1:42:57.971

11

8

Piotr Kos

7

1:43:39.209

12

118

Mateusz Sudar

7

1:43:48.678

13

2

Valdek Mrozek

Czechy

Honda

6

1:30:24.733

14

5..

Damian Święczyna

6

1:30:50.635

15

11

Dominik Rejczak

RAF Racing Team Nowy Targ

6

1:30:52.350

16

88

Mateja Marcin

6

1:30:54.116

17

62

Dominik Kozak

6

1:31:54.553

18

96

Artur Simon

6

1:32:08.249

19

70.

Mateusz Brzóska

NZ

Kawasaki

6

1:32:58.159

20

888

Tomasz Partyka

NZ

Honda

6

1:33:17.315

21

180

Marcin Korab

NZ

TM

6

1:34:05.956

22

10

Adrian Rusek

6

1:34:21.463

23

18

Jarosław Szruło

6

1:35:02.565

24

70

Andrzej Koniszka

6

1:36:36.432

25

207

Bartek Raputa

6

1:37:38.100

26

66

Andrzej Świat

6

1:38:04.862

27

116

Krzysztof Oskrarek

6

1:39:32.225

28

105

Radosław Milczarek

6

1:40:35.463

29

137

Mariusz Jargosz

6

1:41:20.916

30

78

Łukasz Dusek

6

1:41:27.920

31

111

Łukasz Półtorak

NZ

TM

6

1:42:14.420

32

166

Mateusz Jedynak

6

1:43:01.409

33

51.

Marcin Maj

NZ

Yamaha

6

1:43:40.463

34

155

Zbigniew Zientara

6

1:45:14.776

35

7

Hubert Stec

NZ

KTM

6

1:47:52.444

36

905

Dawid Mrowiec

NZ

KTM

5

1:19:22.346

37

999

Dawid Rupa

5

1:31:28.831

38

30

Robert Reszke

5

1:34:55.006

39

400

Piotr Żądło

4

1:38:30.784

40

13

Krzysztof Rusek

4

1:48:20.420

41

120

Marcin Sideł

3

46:23.772

42

152

Kacper Dębiec

NZ

Husqvarna

3

46:37.444

43

103

Dawid Czuberna

RAF Racing Team Nowy Targ

3

49:33.815

44

211

Grzegorz Pająk

3

1:13:07.057

45

83

Marian Jarguz

2

38:47.565

46

35

Krzysztof Rębosz

NZ

Yamaha

1

20:55.581

47

232

Robert Koźlicki

48

144

Radosław Rosiński

49

41

Marcin Szkop