https://wyniki.motoresults.pl/pl/2016/Cross-Country/Inne
Live!
Sezon 2016
2016
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar MXDG
KTM Enduro Race Extreme
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
King of Poland
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ Rallycross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
OPONEO Cup
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Rajdy
Rajdy
Auto Slalom
6h rally
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Amator - Wyścig pierwszy
2016 | Cross Country
|
Pozostałe
XIII Cross Country Ziemi Sochaczewskiej
-
Kościelna Góra
, 28 sierpnia 2016
Artur Wrzesiński
Piotr Zarzeczny
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #184 Wojciech Górnicki
2 - #13 Robert Racki
3 - #9 Jakub Kłysiak
4 - #311 Radosław Księżak
5 - #84 Tomasz Burzyński
6 - #95 Sebastian Burzyński
7 - #122 Mateusz Burzyński
8 - #658 Jakub Kądzielawski
9 - #1 Mateusz Wieczorek
10 - #87 Adam Nowicki
11 - #157 Paweł Sałaciński
12 - #11 Dominik Dziekański
13 - #800 Szymon Lenartowicz
14 - #432 Mateusz Krajewski
15 - #456 Marcin Królik
16 - #23 Krzysztof Dudek
17 - #907 Łukasz Burzyński
NK - #36 Łukasz Kaczmarczyk
NK - #607 Cezary Pisarek
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #184 Wojciech Górnicki
3 - #9 Jakub Kłysiak
4 - #311 Radosław Księżak
5 - #84 Tomasz Burzyński
6 - #95 Sebastian Burzyński
7 - #122 Mateusz Burzyński
8 - #658 Jakub Kądzielawski
9 - #1 Mateusz Wieczorek
10 - #87 Adam Nowicki
11 - #157 Paweł Sałaciński
12 - #11 Dominik Dziekański
13 - #800 Szymon Lenartowicz
14 - #432 Mateusz Krajewski
15 - #456 Marcin Królik
16 - #23 Krzysztof Dudek
17 - #907 Łukasz Burzyński
NK - #36 Łukasz Kaczmarczyk
NK - #607 Cezary Pisarek
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Wojciech Górnicki
1:09.297
15:47:59.933
1
3:35.736
116.8
4:45.033
15:51:35.669
+3.183
3:32.553
2
3:40.360
114.4
8:25.393
15:55:16.029
+16.515
3:23.845
3
3:37.385
115.9
12:02.778
15:58:53.414
+11.999
3:25.386
4
3:32.532
118.6
15:35.310
16:02:25.946
+10.691
3:21.841
5
3:39.389
114.9
19:14.699
16:06:05.335
+12.158
3:27.231
6
3:48.129
110.5
23:02.828
16:09:53.464
-12.244
4:00.373
7
3:46.246
111.4
26:49.074
16:13:39.710
-1.165
3:47.411
8
3:53.085
108.1
30:42.159
16:17:32.795
+13.901
3:39.184
9
3:50.394
109.4
34:32.553
16:21:23.189
+2.481
3:47.913
10
3:42.558
113.2
38:15.111
16:25:05.747
-17.960
4:00.518
11
3:37.306
116.0
41:52.417
16:28:43.053
-17.351
3:54.657
12
3:33.188
118.2
45:25.605
16:32:16.241
-4.136
3:37.324
13
3:43.516
112.7
49:09.121
16:35:59.757
-0.766
3:44.282
14
3:39.986
114.6
52:49.107
16:39:39.743
-7.277
3:47.263
15
3:47.019
111.0
56:36.126
16:43:26.762
+12.715
3:34.304
16
3:54.659
107.4
1:00:30.785
16:47:21.421
+16.029
3:38.630