Senior 2 Enduro - Wyścig drugi

2016 | Cross Country | KTM Enduro Race Extreme

KTM Enduro Race Extreme I Runda - Lidzbark Warmiński, 10 kwietnia 2016
Paweł Dydziński
Daniel Grzelak
Miłosz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

68

Jakub Świder

NZ

KTM

5

1:02:31.966

100

2

22

Bartosz Markiewicz

NZ

Husqvarna

4

50:18.696

92

3

78

Grzegorz Podlipski

NZ

KTM

4

50:32.294

88

4

5

Przemysław Słodownik

NZ

KTM

4

50:38.880

84

5

79

Adam Warcaba

NZ

KTM

4

51:01.442

80

6

410

Krzysztof Chmielewski

NZ

KTM

4

51:16.809

76

7

249

Michał Twarowski

KTM

4

52:34.313

72

8

9

Michał Baumgart

NZ

Husaberg

4

53:19.532

68

9

65

Bartosz Kulas

NZ

KTM

4

53:28.055

64

10

300

Michał Eidtner

AMK Drwęca Ostróda

Husaberg

4

53:57.856

60

11

100

Przemysław Łatacz

NZ

KTM

4

54:15.985

56

12

119

Tomasz Gmurowski

Muro Enduro

KTM

4

54:28.696

56

13

87

Wojciech Dziedziech

Motoklub Olsztyn

KTM

4

55:25.313

48

14

500

Patryk Mikołajczyk

AMK Drwęca Ostróda

KTM

4

55:28.274

44

15

1

Piotr Sienkiewicz

Warmiński AutoMotoKlub

KTM

4

55:59.559

40

16

77

Dariusz Jaworski

AMK Drwęca Ostróda

Honda

4

56:07.141

36

17

16

Maciej Banasiuk

NZ

KTM

4

56:09.219

32

18

711

Artur Serafin

NZ

KTM

4

56:21.942

28

19

301

Łukasz Nalewajk

NZ

Husaberg

4

56:51.985

24

20

11

Przemysław Koszela

NZ

Honda

4

57:03.149

22

21

220

Piotr Urbański

NZ

Husqvarna

4

57:05.286

20

22

581

Krzysztof Kurmin

Warmiński AutoMotoKlub

Yamaha

4

57:30.052

18

23

40

Sebastian Ruszczak

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

4

57:31.337

16

24

972

Bartosz Piasecki

Motoklub Olsztyn

Sherco

4

57:56.348

14

25

66

Jakub Jankowski

NZ

KTM

4

57:58.032

12

26

12

Mateusz Myśliński

NZ

Yamaha

4

58:04.739

10

27

35

Mateusz Serowik

NZ

Honda

4

58:09.141

8

28

30

Krzysztof Damięcki

NZ

KTM

4

58:15.544

6

29

88

Adam Blim

NZ

Husqvarna

4

58:17.044

4

30

428

Jarosław Ogonowski

NZ

KTM

4

58:31.712

2

31

2

Krzysztof Sipta

NZ

KTM

4

58:48.067

32

328

Piotr Moskalewicz

NZ

KTM

4

59:35.419

33

666

Kamil Sawicki

NZ

KTM

4

59:37.997

34

84

Piotr Bojarski

NZ

Honda

4

1:00:06.614

35

790

Damian Rudowicz

Warmiński AutoMotoKlub

Honda

4

1:00:52.798

36

6

Leszek Gwardęcki

NZ

Honda

4

1:01:27.579

37

73

Tomasz Bartłomiejski

NZ

KTM

4

1:04:46.653

38

39

Janusz Zagórski

Orski

KTM

4

1:05:46.430

39

51

Paweł Jastrzębski

Orski

Yamaha

4

1:05:57.868

40

7

Maciej Węglarz

NZ

Suzuki

3

48:12.173

41

110

Piotr Piotrowski

NZ

KTM

3

50:02.930

42

63

Konrad Karwowski

NZ

Husqvarna

3

54:07.169

43

612

Danuta Kacperek

Motoklub Olsztyn

KTM

3

59:58.907

44

19

Marcin Rewucki

NZ

Husqvarna

3

1:00:03.583

45

32

Piotr Kleczewski

NZ

KTM

3

1:01:05.344

46

401

Przemysław Wolak

Motoklub Grabinek

KTM

2

30:01.813

47

18

Przemysław Domański

NZ

Suzuki

2

35:25.708

48

4

Przemysław Knigawka

NZ

Husqvarna

2

47:48.204

49

72

Krzysztof Skrajda

NZ

Yamaha

1

19:12.200

50

43

Łukasz Sieradzki

NZ

KTM

1

23:43.286

51

8

Wojciech Połomka

MSM Mrągowo

Kawasaki

1

29:37.485

52

330

Radosław Przybysz

AMK Drwęca Ostróda

KTM

0

2:33.837

53

418

Mariusz Kurenda

NZ

KTM

0

4:54.923