Senior 2 Enduro - Wyścig kwalifikacyjny Gr. B

2016 | Cross Country | KTM Enduro Race Extreme

KTM Enduro Race Extreme I Runda - Lidzbark Warmiński, 10 kwietnia 2016
Paweł Dydziński
Daniel Grzelak
Miłosz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaOkr.Czas ukończeniaRóżnica

1

68

Jakub Świder

NZ

KTM

5

58:42.233

2

9

Michał Baumgart

NZ

Husaberg

4

51:03.198

+1 okr.

3

79

Adam Warcaba

NZ

KTM

4

51:11.651

+1 okr.

4

78

Grzegorz Podlipski

NZ

KTM

4

51:14.901

+1 okr.

5

87

Wojciech Dziedziech

Motoklub Olsztyn

KTM

4

53:00.494

+1 okr.

6

249

Michał Twarowski

KTM

4

53:58.827

+1 okr.

7

300

Michał Eidtner

AMK Drwęca Ostróda

Husaberg

4

54:14.319

+1 okr.

8

100

Przemysław Łatacz

NZ

KTM

4

54:35.546

+1 okr.

9

301

Łukasz Nalewajk

NZ

Husaberg

4

54:53.323

+1 okr.

10

500

Patryk Mikołajczyk

AMK Drwęca Ostróda

KTM

4

55:32.116

+1 okr.

10

119

Tomasz Gmurowski

Muro Enduro

KTM

4

51:35.991

+1 okr.

11

581

Krzysztof Kurmin

Warmiński AutoMotoKlub

Yamaha

4

55:33.077

+1 okr.

12

84

Piotr Bojarski

NZ

Honda

4

55:38.464

+1 okr.

14

77

Dariusz Jaworski

AMK Drwęca Ostróda

Honda

4

56:35.327

+1 okr.

15

220

Piotr Urbański

NZ

Husqvarna

4

57:03.249

+1 okr.

16

428

Jarosław Ogonowski

NZ

KTM

4

57:18.249

+1 okr.

17

666

Kamil Sawicki

NZ

KTM

4

57:49.049

+1 okr.

18

88

Adam Blim

NZ

Husqvarna

4

58:02.737

+1 okr.

19

711

Artur Serafin

NZ

KTM

4

58:42.311

+1 okr.

20

401

Przemysław Wolak

Motoklub Grabinek

KTM

4

58:51.932

+1 okr.

21

972

Bartosz Piasecki

Motoklub Olsztyn

Sherco

4

58:51.960

+1 okr.

22

333

Dariusz Husar

NZ

KTM

4

59:47.378

+1 okr.

23

328

Piotr Moskalewicz

NZ

KTM

4

1:00:42.854

+1 okr.

24

790

Damian Rudowicz

Warmiński AutoMotoKlub

Honda

4

1:01:56.733

+1 okr.

25

73

Tomasz Bartłomiejski

NZ

KTM

4

1:02:17.573

+1 okr.

26

110

Piotr Piotrowski

NZ

KTM

4

1:03:29.952

+1 okr.

27

418

Mariusz Kurenda

NZ

KTM

3

51:17.784

+2 okr.

28

612

Danuta Kacperek

Motoklub Olsztyn

KTM

3

51:29.374

+2 okr.

29

72

Krzysztof Skrajda

NZ

Yamaha

3

53:19.241

+2 okr.

Przewaga lidera
+1 okr.
Średnia prędkość
43.565 km/h
Najlepsza prędkość
44.830 km/h
Najlepszy czas
10:42.422
Najlepsze okrążenie
Czas trwania wyścigu
12:11 - 13:14 (1 h 2 m 37 s)