Senior 2 Enduro - Wyścig drugi

2016 | Cross Country | KTM Enduro Race Extreme

KTM Enduro Race Extreme II Runda - Lidzbark Warmiński, 29 maja 2016
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

68

Jakub Świder

NZ

KTM

5

1:01:17.214

50

2

9

Adam Warcaba

NZ

KTM

5

1:01:28.909

46

3

17

Krzysztof Chmielewski

NZ

KTM

5

1:01:29.616

44

4

29

Dariusz Sylwanowicz

4

49:55.937

42

5

1

Piotr Sienkiewicz

Warmiński AutoMotoKlub

KTM

4

50:32.581

40

6

15

Rafał Czech

4

50:38.448

38

7

22

Bartosz Markiewicz

NZ

Husqvarna

4

51:06.183

36

8

6

Mateusz Badowski

4

51:07.288

34

9

5

Przemysław Słodownik

NZ

KTM

4

51:24.046

32

10

367

Jakub Gossa

4

51:37.347

30

11

78

Grzegorz Podlipski

NZ

KTM

4

51:49.511

28

12

960

Maciej Świątkowski

4

52:56.437

26

13

249

Michał Twarowski

4

53:17.273

24

14

95

Przemysław Koszela

NZ

Honda

4

53:38.214

22

15

797

Jakub Jankowski

NZ

KTM

4

54:20.800

20

16

8

Jacek Marmurowski

Warmiński AutoMotoKlub

4

54:33.952

18

17

220

Piotr Urbański

NZ

Husqvarna

4

54:44.757

16

18

181

Marcin Czychowski

4

54:49.089

14

19

99

Piotr Orłowski

Motoklub Olsztyn

4

54:55.964

12

20

77

Dariusz Jaworski

AMK Drwęca Ostróda

Honda

4

55:10.612

11

21

55

Adam Blim

NZ

Husqvarna

4

56:08.405

10

22

79

Damian Rudowicz

Warmiński AutoMotoKlub

Honda

4

56:58.437

9

23

7

Maciej Węglarz

NZ

Suzuki

4

57:04.902

8

24

111

Mateusz Myśliński

NZ

Yamaha

4

57:07.527

7

25

791

Piotr Gilewski

4

1:00:11.968

6

26

778

Michał Piasecki

4

1:00:51.163

5

27

594

Mateusz Ostrówka

MK Drwęca Ostróda

4

1:01:15.343

4

28

800

Radosław Bełza

4

1:01:19.659

3

29

72

Krzysztof Skrajda

NZ

Yamaha

4

1:01:34.937

2

30

612

Danuta Kacperek

Motoklub Olsztyn

KTM

4

1:01:47.550

1

31

777

Łukasz Siekierka

4

1:03:39.027

32

63

Konrad Karwowski

NZ

Husqvarna

4

1:04:45.855

33

972

Bartosz Piasecki

Motoklub Olsztyn

Sherco

3

41:22.077

34

84

Piotr Bojarski

NZ

Honda

3

41:54.331

35

75

Artur Piórko

Warmiński AutoMotoKlub

3

50:27.417

36

82

Karol Dela

3

51:02.386

37

6

Leszek Gwardęcki

NZ

3

55:45.890

38

32

Piotr Kleczewski

NZ

KTM

3

57:44.620

39

2

Krzysztof Sipta

NZ

KTM

2

30:06.011

40

119

Tomasz Gmurowski

Muro Enduro

KTM

1

15:41.296