Senior 2 Enduro - Wyścig pierwszy

2016 | Cross Country | KTM Enduro Race Extreme

KTM Enduro Race Extreme II Runda - Lidzbark Warmiński, 29 maja 2016
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

68

Jakub Świder

NZ

KTM

2

25:05.256

50

2

367

Jakub Gossa

2

25:45.096

46

3

29

Dariusz Sylwanowicz

2

25:47.963

44

4

22

Bartosz Markiewicz

NZ

Husqvarna

2

25:51.666

42

5

711

Artur Serafin

NZ

KTM

2

25:53.666

40

6

1

Piotr Sienkiewicz

Warmiński AutoMotoKlub

KTM

2

25:57.100

38

7

960

Maciej Świątkowski

2

26:00.764

36

8

17

Krzysztof Chmielewski

NZ

KTM

2

26:06.186

34

9

5

Przemysław Słodownik

NZ

KTM

2

26:15.729

32

10

249

Michał Twarowski

2

26:16.615

30

11

9

Adam Warcaba

NZ

KTM

2

26:18.752

28

12

78

Grzegorz Podlipski

NZ

KTM

2

26:19.522

26

13

15

Rafał Czech

2

26:38.658

24

14

6

Mateusz Badowski

2

26:40.248

22

15

797

Jakub Jankowski

NZ

KTM

2

27:03.541

20

16

666

Kamil Sawicki

NZ

KTM

2

27:18.822

18

17

95

Przemysław Koszela

NZ

Honda

2

27:35.233

16

18

119

Tomasz Gmurowski

Muro Enduro

KTM

2

27:55.529

14

19

99

Piotr Orłowski

Motoklub Olsztyn

2

27:58.428

12

20

77

Dariusz Jaworski

AMK Drwęca Ostróda

Honda

2

28:20.451

11

21

330

Radosław Przybysz

AMK Drwęca Ostróda

KTM

2

28:24.553

10

22

8

Jacek Marmurowski

Warmiński AutoMotoKlub

2

28:50.197

9

23

79

Damian Rudowicz

Warmiński AutoMotoKlub

Honda

2

28:51.401

8

24

791

Piotr Gilewski

2

29:16.533

7

25

55

Adam Blim

NZ

Husqvarna

2

29:21.147

6

26

594

Mateusz Ostrówka

MK Drwęca Ostróda

2

29:29.658

5

27

181

Marcin Czychowski

2

29:32.697

4

28

2

Krzysztof Sipta

NZ

KTM

2

29:34.045

3

29

220

Piotr Urbański

NZ

Husqvarna

2

29:36.108

2

30

7

Maciej Węglarz

NZ

Suzuki

2

29:37.072

1

31

972

Bartosz Piasecki

Motoklub Olsztyn

Sherco

2

29:43.744

32

858

Artur Stankiewicz

MK Lidzbark Warmiński

2

29:46.760

33

778

Michał Piasecki

2

30:11.873

34

6

Leszek Gwardęcki

NZ

2

30:23.932

35

75

Artur Piórko

Warmiński AutoMotoKlub

2

30:41.045

36

84

Piotr Bojarski

NZ

Honda

2

30:50.971

37

111

Mateusz Myśliński

NZ

Yamaha

2

30:55.787

38

72

Krzysztof Skrajda

NZ

Yamaha

2

31:02.760

39

777

Łukasz Siekierka

2

31:58.604

40

800

Radosław Bełza

2

32:11.483

41

612

Danuta Kacperek

Motoklub Olsztyn

KTM

2

32:17.963

42

63

Konrad Karwowski

NZ

Husqvarna

2

32:47.186

43

665

Jan Jasinowicz

2

33:14.529

44

32

Piotr Kleczewski

NZ

KTM

2

33:52.100

45

82

Karol Dela

2

34:39.725

46

428

Jarosław Ogonowski

NZ

KTM

1

16:22.318

47

24

Sławomir Stawirej

1

17:19.068

48

773

Dawid Jarząbek

MK Drwęca Ostróda

1

17:52.401