Senior 2 Enduro - Wyścig pierwszy

2016 | Cross Country | KTM Enduro Race Extreme

KTM Enduro Race Extreme III Runda - Lidzbark Warmiński, 23 października 2016
Paweł Dydziński
Daniel Grzelak
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

68

Jakub Świder

NZ

KTM

3

45:28.570

75

2

3

Dariusz Jaworski

AMK Drwęca Ostróda

Honda

3

51:07.198

69

3

111

Mateusz Myśliński

NZ

Yamaha

3

51:31.179

66

4

17

Krzysztof Chmielewski

NZ

KTM

3

51:54.828

63

5

9

Adam Warcaba

NZ

KTM

3

53:21.686

60

6

585

Artur Dębowski

NZ

KTM

3

54:01.017

57

7

6

Mateusz Badowski

KTM

3

55:20.806

54

8

78

Grzegorz Podlipski

NZ

KTM

3

56:31.929

51

9

8

Jacek Marmurowski

Warmiński AutoMotoKlub

KTM

2

38:08.700

48

10

300

Michał Eidtner

AMK Drwęca Ostróda

Husaberg

2

38:21.513

45

11

11

Paweł Ruszczak

AMK Drwęca Ostróda

Kawasaki

2

39:32.765

42

12

192

Rafał Sawicki

Warmiński AutoMotoKlub

Yamaha

2

39:57.841

39

13

500

Patryk Mikołajczyk

AMK Drwęca Ostróda

KTM

2

41:03.001

36

14

91

Łukasz Wittbrodt

NZ

Yamaha

2

41:09.588

33

15

5

Przemysław Słodownik

NZ

KTM

2

43:08.259

30

16

99

Piotr Orłowski

Motoklub Olsztyn

KTM

2

43:33.885

27

17

333

Dariusz Husar

NZ

KTM

2

43:44.335

24

18

40

Sebastian Ruszczak

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

2

44:59.530

21

19

77

Maciej Węglarz

NZ

Suzuki

2

45:07.200

18

20

7

Michał Lachowicz

Motoklub Olsztyn

KTM

2

46:26.792

16.5

21

741

Wojciech Lachowicz

Motoklub Olsztyn

KTM

2

48:15.647

15

22

222

Kamil Skop

NZ

KTM

2

51:26.336

13.5

23

21

Marcin Skoczyński

NZ

Kawasaki

2

52:50.407

12

24

800

Radosław Bełza

Honda

2

54:58.094

10.5

25

301

Łukasz Nalewajk

NZ

Husaberg

1

20:32.803

9

26

330

Radosław Przybysz

AMK Drwęca Ostróda

KTM

1

21:10.509

7.5

27

1

Piotr Sienkiewicz

Warmiński AutoMotoKlub

KTM

1

25:58.513

6

28

797

Jakub Jankowski

NZ

KTM

0

2:39.461

29

71

Mateusz Serowik

NZ

Honda

0

3:01.698

30

87

Wojciech Dziedziech

Motoklub Olsztyn

GASGAS

0

3:10.041

31

791

Piotr Gilewski

KTM

0

3:14.189

32

6

Leszek Gwardęcki

NZ

Honda

0

3:17.791

33

51

Paweł Jastrzębski

Orski

Yamaha

0

3:18.900