Amator - Wyścig pierwszy

2016 | Cross Country | Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego

Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego I Runda - Stryków, 3 kwietnia 2016
Arkadiusz Witczak
Zbigniew Orłamowski
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

410

Kamil Pietrasik

NZ

8

59:03.726

25

2

333

Łukasz Madej

Motopower Lipowczyce

KTM

8

1:00:12.512

22

3

34

Artur Kruk

MKS TRYB Częstochowa

8

1:00:38.498

20

4

516

Sebastian Kapalski

NZ

8

1:00:54.986

18

5

125

Przemysław Dobroń

NZ

8

1:01:19.876

16

6

510

Grzegorz Bązi

NZ

8

1:01:21.012

15

7

131

Michał Graczyk

NZ

8

1:01:22.210

14

8

56

Łukasz Pląsek

MSM Mrągowo

7

55:57.307

13

9

237

Daniel Gęczelewski

MX Tomaszów

7

56:07.470

12

10

106

Rafał Graczyk

NZ

7

57:07.379

11

11

11

Jerzy Ruszkiewicz

NZ

7

57:58.382

10

12

50

Jacek Łozowski

NZ

7

58:03.390

9

13

443

Piotr Czajka

NZ

7

58:16.270

8

14

87

Wojciech Dziedziech

NZ

7

58:21.877

7

15

60

Jacek Ściński

Motoklub Olsztyn

7

58:23.583

6

16

997

Mateusz Dudka

Motopower Up

7

58:24.787

5

17

78

Witold Walczak

ŁCSM MOTO-STREFA

7

58:25.762

4

18

204

Karol Schmidt

NZ

7

58:59.224

3

19

99

Krzysztof Małańczak

Motopower Lipowczyce

7

59:01.110

2

20

318

Piotr Szewczyk

7

59:30.296

1

21

311

Rafał Marszałkowski

NZ

7

59:38.214

22

172

Michał Żabicki

Motopower Lipowczyce

7

59:39.371

23

57.

Arkadiusz Majchrzak

NZ

7

1:00:04.842

24

51

Maciej Panasiuk

NZ

7

1:00:45.560

25

219

Jakub Mikulski

SKM Szarak Sochaczew

Yamaha

7

1:01:10.790

26

67

Mariusz Strzemecki

NZ

7

1:02:05.709

27

114

Łukasz Dobroń

NZ

7

1:02:15.910

28

128

Łukasz Matusiak

NZ

7

1:02:16.476

29

266

Filip Siejka

NZ

7

1:02:48.535

30

222

Konrad Wachowski

Motopower Up

7

1:03:08.859

31

187

Mateusz Nowak

NZ

7

1:03:18.272

32

70

Marcel Szlosek

NZ

7

1:03:18.989

33

486

Paweł Szmytkowski

NZ

6

53:05.161

34

69

Bartosz Pielużek

NZ

6

56:01.133

35

445

Mateusz Ceran

NZ

6

56:05.079

36

224

Karol Fafiński

Motosport Castrol Team Toruń

6

56:06.521

37

311

Marcin Kubiak

NZ

6

56:36.299

38

147

Krzysztof Kulig

NZ

6

57:16.069

39

111

Arkadiusz Wilk

NZ

6

57:23.682

40

10

Marcin Adamus

Motopower Lipowczyce

6

57:29.226

41

482

Paryk Połozowski

NZ

6

58:58.166

42

46

Patryk Selenta

NZ

6

59:37.865

43

182

Andrzej Pakuła

NZ

6

59:41.327

44

669

Michał Sobótkowski

NZ

6

1:02:03.420

45

185

Adrian Piesiak

NZ

6

1:02:25.567

46

23

Krzysztof Dudek

NZ

6

1:02:52.260

47

479

Artur Borowski

KM CROSS TEAM STARE BABICE

6

1:03:36.981

48

339

Rafał Smolarek

NZ

5

46:08.821

49

119

Patryk Joachimiak

ŁKM Łódź

5

58:09.648

NK

110

Bartłomiej Kusek

Motopower Up

3

37:13.753

NK

970

Bartosz Kowalczyk

NZ

0

6:40.871