Senior 2 - Wyścig pierwszy

2016 | Cross Country | Puchar Śląska i Opolszczyzny

Puchar Śląska i Opolszczyzny I Runda - Biskupice, 13 marca 2016
Roman Miłkowski
Zdzisław Jacko
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

48

Bartłomiej Jończyk

SM PANDA Racing

KTM

10

1:33:00.023

25

2

315

Piotr Suszyński

Enduro Team Centrum Łódź

KTM

10

1:35:04.987

22

3

44

Michał Kołodziejczyk

NZ

KTM

10

1:36:12.909

20

4

71

Radosław Pientka

ATV-ROW Rybnik

KTM

10

1:36:30.659

18

5

131

Wojciech Adamczyk

NZ

10

1:37:18.823

16

6

27

Marcin Syma

NZ

KTM

10

1:37:20.015

15

7

40

Jacek Faron

NZ

KTM

10

1:38:59.702

14

8

300

Marcin Rokowski

NZ

KTM

10

1:39:57.941

13

9

415

Adam Korzonek

MKS TRYB Częstochowa

Yamaha

10

1:40:24.569

12

10

444

Wojciech Znój

NZ

KTM

9

1:30:19.745

11

11

46

Jacek Krzyszkowski

NZ

Honda

9

1:30:40.062

10

12

17

Andrzej Pastuła

SM PANDA Racing

KTM

9

1:31:48.249

9

13

1

Maciej Kuś

NZ

KTM

9

1:31:56.909

8

14

9

Marcin Misa

NZ

KTM

9

1:32:03.577

7

15

88

Marcin Szkop

MKS TRYB Częstochowa

Yamaha

9

1:32:13.042

6

16

121

Daniel Michalski

NZ

KTM

9

1:32:26.343

5

17

114

Adam Bujok

NZ

Honda

9

1:33:02.194

4

18

64

Wojciech Zambrzycki

BKM Bielsko-Biała

KTM

9

1:33:56.245

3

19

171

Grzegorz Ćwiękała

NZ

Honda

9

1:34:45.624

2

20

172

Bartosz Matyśkiewicz

TMSM Sparta Wrocław

Kawasaki

9

1:35:23.519

1

21

30

Daniel Jarosik

NZ

Kawasaki

9

1:35:43.249

22

28

Radosław Leżuch

OKSM ENDURORANA

Yamaha

9

1:35:57.132

23

212

Tomasz Cisek

BKM Silesia

Husqvarna

9

1:36:22.116

24

79

Sebastian Leżański

MKS TRYB Częstochowa

KTM

9

1:37:32.753

25

189

Piotr Strugała

TMSM Sparta Wrocław

KTM

9

1:37:36.050

26

425

Arkadiusz Przybyło

Motocross Świbie

Honda

9

1:40:23.335

27

11..

Łukasz Polok

NZ

KTM

9

1:40:32.003

28

411

Rafał Buchta

NZ

KTM

9

1:40:43.187

29

11

Maciej Bławata

SM PANDA Racing

GASGAS

9

1:40:52.429

30

82

Marcin Standerski

MKS TRYB Częstochowa

Sherco 300 SE-R

9

1:41:09.976

31

75

Łukasz Kowalski

NZ

KTM

8

1:30:45.976

32

271

Sebastian Kowolik

Motocross Klub Czerwionka

KTM

8

1:33:53.984

33

246

Patryk Brańczyk

NZ

Yamaha

8

1:36:35.859

34

392

Krzysztof Gomoła

SM PANDA Racing

Yamaha

8

1:36:42.101

35

766

Tomasz Kiełkiewicz

NZ

GASGAS

8

1:37:09.694

36

410

Przemysław Kubala

NZ

Honda

8

1:38:45.351

37

77

Piotr Koniecki

NZ

Husqvarna

8

1:38:47.937

38

36

Artur Pawlik

NZ

KTM

7

1:33:34.612

39

313

Przemysław Szczepaniak

NZ

Husaberg

7

1:42:03.335

40

780

Artur Traczuk

KM Giżycko

KTM

7

1:42:40.429

41

13

Piotr Kowacki

NZ

Yamaha

6

1:27:18.933

42

74

Mariusz Bucki

NZ

KTM

6

1:37:24.487

43

60

Maciej Wojnar

NZ

KTM

6

1:38:56.839

44

127

Szymon Nadziałek

NZ

Yamaha

6

1:42:26.894

45

63

Jakub Boroń

NZ

Honda

5

1:31:46.015

46

527

Łukasz Domański

NZ

KTM

5

1:33:49.187

47

43

Łukasz Jastrząb

NZ

KTM

5

1:36:11.101

48

997

Mateusz Dudka

NZ

Honda

4

40:26.987

49

49

Michał Woźnica

NZ

Kawasaki

4

1:29:54.886

50

101

Marcin Grzyb

NZ

KTM

3

34:35.628

51

99

Krzysztof Kulig

NZ

Husqvarna

3

1:34:45.933

52

126

Jacek Nadziałek

NZ

Honda

2

26:55.105

53

78

Artur Miszczyk

NZ

Husqvarna

1

12:39.679