Senior 1 - Wyścig pierwszy

2016 | Cross Country | Puchar Śląska i Opolszczyzny

Puchar Śląska i Opolszczyzny II Runda - Winów, 10 kwietnia 2016
Maciej Brawata
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

139

Wojciech Latała

SM PANDA Racing

KTM

11

2:11:36.974

25

2

3

Patryk Dziasek

AMK Grodków

KTM

10

2:02:19.369

22

3

189

Mateusz Kukuczka

CKM Cieszyn

Yamaha

10

2:02:22.634

20

4

63

Tomasz Trąba

BKM Bielsko-Biała

KTM

10

2:06:05.494

18

5

78

Arkadiusz Małolepszy

KTM

10

2:08:09.931

16

6

50

Hubert Mitręga

KTM

10

2:09:27.357

15

7

240

Krzysztof Łotocki

Team111 Enduro Prudnik

KTM

10

2:09:39.838

14

8

37

Radosław Mrozik

Husqvarna

10

2:09:59.256

13

9

55

Daniel Łopatyński

NZ

KTM

10

2:10:47.244

12

10

214

Kamil Wielgosz

NZ

Honda

10

2:11:11.478

11

11

5

Wojciech Kościcki

SM PANDA Racing

KTM

10

2:12:15.013

10

12

103

Rafał Szymański

NZ

Yamaha

9

2:00:18.451

9

13

237

Paweł Szymański

NZ

Suzuki

9

2:00:52.295

8

14

74

Mateusz Chowaniec

AMK Grodków

KTM

9

2:03:05.752

7

15

20

Sebastian Hennek

9

2:04:06.549

6

16

53

Kamil Szkolny

NZ

Honda

9

2:04:20.381

5

17

193

Tomasz Kubok

NZ

Yamaha

9

2:04:21.552

4

18

7

Sebastian Szwajkowski

Extreme Enduro Kamieniec

Husaberg

9

2:04:33.224

3

19

12

Henryk Josek

NZ

Yamaha

9

2:05:11.134

2

20

194

Damian Korpalski

Sherco

9

2:05:44.595

1

21

4

Michel Schemainda

Team111 Enduro Prudnik

Kawasaki

9

2:07:07.908

22

209

Wojciechowski Krystian

Husqvarna

9

2:07:20.177

23

115

Łukasz Siudy

KTM

9

2:07:40.576

24

199

Michał Szybisty

KTM

9

2:09:02.541

25

25

Krzysztof Pietras

NZ

Husqvarna

9

2:09:06.162

26

68

Dawid Zapotoczny

Team111 Enduro Prudnik

KTM

9

2:10:17.416

27

125

Tobiasz Fiołka

SM PANDA Racing

KTM

9

2:11:27.189

28

73

Arkadiusz Stolarski

Team111 Enduro Prudnik

KTM

9

2:12:58.131

29

215

Robert Nejdora

NZ

KTM

9

2:13:07.131

30

164

Konrad Jurczyński

Kawasaki

8

2:00:11.619

31

97

Łukasz Trzepizur

SM PANDA Racing

KTM

8

2:00:37.056

32

77

Mateusz Leśniak

KTM

8

2:00:51.494

33

160

Sławomir Małecki

KTM

8

2:00:59.728

34

11

Piotr Hynek

KTM

8

2:01:23.002

35

122

Franek Łupak

SM PANDA Racing

KTM

8

2:01:23.779

36

229

Mateusz Smoliński

NZ

KTM

8

2:01:46.482

37

59

Marcin Kiedrzyn

Yamaha

8

2:02:28.287

38

56

Piotr Grochota

KTM

8

2:03:27.576

39

184

Grzegorz Wieczorek

NZ

KTM

8

2:03:29.799

40

69

Kamil Stolarczyk

Team111 Enduro Prudnik

KTM

8

2:04:18.806

41

84

Krystian Thiel

Honda

8

2:04:19.267

42

242

Ryszard Łotocki

Team111 Enduro Prudnik

GASGAS

8

2:04:24.955

43

85

Paweł Półtorak

SM PANDA Racing

KTM

8

2:04:30.935

44

211

Błażej Sutowicz

NZ

Yamaha

8

2:05:25.338

45

19

Patryk Nocon

KTM

8

2:05:34.552

46

28

Radosław Fajkis

KTM

8

2:05:50.142

47

221

Damian Konon

NZ

KTM

8

2:05:51.623

48

141

Patryk Lewandowski

Honda

8

2:05:56.881

49

15

Marek Lisson

KTM

8

2:06:57.017

50

133

Marek Iwaniuk

NZ

Honda

8

2:07:04.123

51

58

Tomasz Skierkowski

KTM

8

2:07:41.209

52

26

Sebastian Wąsik

Yamaha

8

2:07:46.435

53

104

Piotr Szendzielorz

KTM

8

2:08:22.759

54

158

Kamil Lerka

NZ

KTM

8

2:08:39.174

55

123

Martin Nowak

SM PANDA Racing

KTM

8

2:08:47.213

56

196

Marcin Kubok

Yamaha

8

2:09:17.447

57

98

Sebastian Rospleszcz

OT Głuchołazy

Yamaha

8

2:09:18.384

58

132

Jakub Kania

8

2:12:28.916

59

8

Maciej Gębski

AMK Grodków

KTM

8

2:15:14.767

60

129

Artur Kruk

MKS TRYB Częstochowa

Honda

7

1:33:02.384

61

161

Bartosz Szyszko

KTM

7

1:34:17.564

62

46

Dominik Dziki

KTM

7

1:44:58.795

63

119

Marcin Walczak

Husaberg

7

1:50:18.080

64

52

Paweł Trzaska

KTM

7

1:53:23.435

65

51

Michał Trzaska

GASGAS

7

1:57:30.029

66

140

Daniel Picheta

NZ

Honda

7

2:00:48.549

67

204

Marcin Moczarski

7

2:01:08.490

68

210

Dawid Szewczyk

Yamaha

7

2:01:15.717

69

38

Dawid Maciejewski

GASGAS

7

2:01:29.181

70

163

Krzysztof Mrugała

Suzuki

7

2:02:11.603

71

57

Szymon Żur

KTM

7

2:07:52.783

72

146

Szymon Sutowicz

NZ

Yamaha

7

2:07:57.267

73

22

Bartłomiej Ryś

KTM

7

2:11:09.646

74

143

Grzegorz Kochman

NZ

KTM

6

1:30:15.049

75

142

Rafał Iwaniuk

NZ

Honda

6

1:59:18.174

76

201

Marcel Bieniek

Motocross Świbie

Honda

6

2:01:01.244

77

188

Mateusz Rakus

KTM

6

2:11:36.490

78

117

Krzysztof Latusek

KTM

5

1:25:19.931

79

92

Krzysztof Szeler

KTM

5

1:48:23.564

80

112

Dawid Giza

NZ

KTM

5

1:56:37.634

81

157

Andrzej Płoński

Suzuki

5

1:58:56.740

82

232

Marcin Pacuła

5

2:00:00.408

83

81

Marcin Niemczura

NZ

Yamaha

4

1:02:59.892

84

238

Patryk Galus

KTM

4

1:16:56.037

85

147

Daniel Sutowicz

NZ

Yamaha

4

1:18:04.283

86

24

Paweł Kloc

Yamaha

4

1:22:09.431

87

236

Mateusz Michalczyk

KTM

4

1:23:37.818

88

44

Łukasz Nieszporek

KTM

3

56:11.193

89

105

Marcin Tannenbauh

Suzuki

3

57:17.857

90

150

Norbert Tabor

Yamaha

3

59:36.670

91

75

Szymon Horbacz

Team111 Enduro Prudnik

GASGAS

2

29:25.892

92

197

Kamil Piwowarczyk

MKS TRYB Częstochowa

KTM

2

35:28.693

93

45

Daniel Sołtysik

KTM

2

43:05.193

94

151

Patryk Kołodziejski

Honda

2

43:25.084

95

226

Konrad Czerkas

Honda

2

44:57.603

96

2

Bartosz Godliński

KTM

2

1:03:24.299

97

23

Patryk Mrocheń

Kawasaki

2

1:21:52.947

98

137

Dawid Mathea

Kawasaki

1

13:36.861

99

256

Michał Kołodziejczyk

NZ

Yamaha

1

15:46.732

100

149

Kacper Marcichowski

1

18:07.560

101

233

Damian Osuszek

KTM

1

33:03.517