Senior 2 - Wyścig pierwszy

2016 | Cross Country | Puchar Śląska i Opolszczyzny

Puchar Śląska i Opolszczyzny II Runda - Winów, 10 kwietnia 2016
Maciej Brawata
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

49

Rafał Luberda

AMK Gorce Nowy Targ

Sherco 300 SEF-R

10

2:04:57.107

25

2

183

Marcin Syma

NZ

KTM

10

2:07:13.631

22

3

71

Radosław Pientka

ATV-ROW Rybnik

KTM

10

2:08:44.861

20

4

99

Marcin Misa

NZ

KTM

10

2:09:08.177

18

5

83

Adrian Gwoździk

KTM

10

2:09:53.541

16

6

48

Bartłomiej Jończyk

SM PANDA Racing

KTM

10

2:10:40.963

15

7

121

Daniel Michalski

NZ

KTM

9

2:00:10.795

14

8

94

Wojciech Szmatłoch

BKM Silesia

KTM

9

2:01:03.752

13

9

27

Remigiusz Antończyk

KTM

9

2:01:04.439

12

10

54

Justyn Janas

KTM

9

2:01:17.662

11

11

144

Adam Kopa

WSM CHEŁMIEC Wałbrzych

KTM

9

2:01:22.334

10

12

9

Piotr Suszyński

Enduro Team Centrum Łódź

KTM

9

2:03:09.228

9

13

212

Tomasz Cisek

BKM Silesia

Husqvarna

9

2:03:30.681

8

14

88

Michał Kołodziejczyk

NZ

KTM

9

2:03:31.924

7

15

192

Adam Bujok

NZ

Honda

9

2:03:59.217

6

16

39

Paweł Baranek

Klub Motorowy X RACING Lesznowola

KTM

9

2:04:48.623

5

17

40

Jacek Faron

NZ

KTM

9

2:05:00.357

4

18

206

Dawid Wasilewski

WSM CHEŁMIEC Wałbrzych

KTM

9

2:05:03.213

3

19

80

Adam Spieglanin

KTM

9

2:05:39.978

2

20

223

Sebastian Kowalik

Motocross Klub Czerwionka

KTM

9

2:06:45.900

1

21

42

Michał Głubczyk

KTM

9

2:06:53.467

22

148

Piotr Strugała

TMSM Sparta Wrocław

KTM

9

2:07:28.045

23

33

Michał Wróblewski

KTM

9

2:08:02.955

24

154

Marek Sklorz

ADBOR Team

KTM

9

2:08:09.302

25

202

Radosław Rejniak

NZ

KTM

9

2:09:08.748

26

79

Wiesław Polnik

Husqvarna

9

2:09:16.209

27

182

Marcin Szkop

MKS TRYB Częstochowa

Yamaha

9

2:09:58.463

28

415

Adam Korzonek

MKS TRYB Częstochowa

Yamaha

9

2:11:00.685

29

216

Bartosz Matyśkiewicz

TMSM Sparta Wrocław

Kawasaki

9

2:11:21.888

30

120

Sebastian Leżański

MKS TRYB Częstochowa

KTM

9

2:11:52.513

31

219

Łukasz Paliga

NZ

KTM

9

2:12:05.838

32

203

Maciej Kania

BKM Bielsko-Biała

Beta

8

1:47:02.142

33

72

Krzysztof Lenik

8

2:00:32.404

34

159

Tomasz Graczyk

Honda

8

2:01:10.763

35

187

Paweł Pawlak

CKM Cieszyn

KTM

8

2:02:53.306

36

241

Piotr Kobylański

KTM

8

2:03:01.533

37

195

Patryk Brańczyk

NZ

Yamaha

8

2:03:58.377

38

29

Wojciech Antończyk

KTM

8

2:04:37.478

39

130

Łukasz Polok

NZ

KTM

8

2:05:07.271

40

93

Piotr Koniecki

NZ

Husqvarna

8

2:05:30.244

41

21

Tomasz Krzywda

Honda

8

2:05:48.162

42

31

Łukasz Kowalski

NZ

KTM

8

2:07:23.951

43

138

Jacek Czerner

KTM

8

2:07:24.916

44

30

Łukasz Domański

NZ

KTM

8

2:07:30.759

45

90

Artur Pawlik

NZ

KTM

8

2:07:33.720

46

32

Marcin Sobieski

KTM

8

2:07:46.033

47

41

Mateusz Rozner

KTM

8

2:08:08.353

48

124

Marcin Standerski

MKS TRYB Częstochowa

Sherco 300 SE-R

8

2:08:30.568

49

1

Łukasz Salachna

KTM

8

2:09:25.791

50

220

Mariusz Bucki

NZ

KTM

8

2:09:35.447

51

200

Janusz Nastula

KTM

8

2:12:13.517

52

96

Jacek Paciarkiewicz

Sherco

8

2:12:46.986

53

239

Marcin Malinowski

NZ

Honda

8

2:12:50.990

54

65

Andrzej Świat

Sherco

8

2:13:02.697

55

82

Grzegorz Zdrójkowski

Kawasaki

8

2:14:28.193

56

86

Grzegorz Bojanowski

Team111 Enduro Prudnik

Honda

8

2:15:10.080

57

14

Bernard Lisson

KTM

8

2:15:39.416

58

155

Dawid Cader

KTM

7

1:49:05.396

59

230

Adam Kolarczyk

KTM

7

2:00:45.424

60

60

Paweł Piotrowski

Yamaha

7

2:02:08.123

61

16

Łukasz Gawroński

SM PANDA Racing

Husqvarna

7

2:02:32.115

62

101

Szymon Nadziałek

NZ

Yamaha

7

2:03:47.424

63

100

Artur Miszczyk

NZ

Husqvarna

7

2:04:31.689

64

162

Jakub Boroń

NZ

Honda

7

2:05:02.295

65

175

Maciej Wojnar

NZ

KTM

7

2:05:43.842

66

118

Andrzej Pastuła

SM PANDA Racing

KTM

7

2:05:58.357

67

13

Piotr Kowacki

NZ

Yamaha

7

2:07:35.177

68

61

Tomasz Faruga

Kawasaki

7

2:07:54.174

69

102

Jacek Nadziałek

NZ

Honda

7

2:08:06.881

70

18

Piotr Jarosławski

Honda

7

2:08:35.287

71

234

Adam Baszczok

Yamaha

7

2:10:43.138

72

17

Robert Szołdra

GASGAS

7

2:15:16.439

73

177

Łukasz Jastrząb

NZ

KTM

6

1:40:54.818

74

227

Bartłomiej Andrejszyszyn

NZ

Honda

6

1:42:00.045

75

224

Piotr Nicpoń

Suzuki

6

2:00:58.049

76

179

Robert Gościniak

KTM

6

2:06:25.502

77

207

Łukasz Gajos

WSM CHEŁMIEC Wałbrzych

KTM

5

1:14:38.912

78

191

Krzysztof Szwiec

Yamaha

5

1:21:58.134

79

108

Francelin Padet

Honda

5

1:46:07.377

80

235

Jakub Perguł

Kawasaki

5

2:04:56.072

81

35

Marcin Kulpecki

KTM

5

2:09:14.463

82

205

Robert Kawulak

NZ

KTM

4

1:05:55.072

83

228

Paweł Czerkas

Honda

4

1:34:19.099

84

217

Jakub Mistygacz

Honda

4

2:14:44.545

85

208

Rafał Ryglowski

TMSM Sparta Wrocław

Yamaha

3

1:14:08.158

86

126

Łukasz Bejm

MKS TRYB Częstochowa

Husqvarna

3

1:28:28.287

87

222

Sławomir Michalak

Yamaha

3

1:33:10.502

88

156

Marcin Stupek

NZ

Honda

2

57:11.627

89

165

Mirosław Zaryczański

NZ

Husqvarna

2

1:01:44.650

90

6

Piotr Czapliński

KTM

1

20:46.424