Senior 2 - Wyścig pierwszy

2016 | Cross Country | Puchar Śląska i Opolszczyzny

Puchar Śląska i Opolszczyzny III Runda - Głuchołazy, 3 maja 2016
Andrzej Rencz
Robert Wolak
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

224

Bartłomiej Tabin

SM PANDA Racing

KTM

9

1:39:38.789

25

2

15

Rafał Luberda

AMK Gorce Nowy Targ

Sherco 300 SEF-R

9

1:40:20.469

22

3

322

Adam Zych

NZ

Husqvarna

9

1:40:39.250

20

4

193

Marcin Syma

NZ

KTM

8

1:31:30.469

18

5

71

Radosław Pientka

ATV-ROW Rybnik

KTM

8

1:31:35.832

16

6

176

Przemysław Walewandier

NZ

KTM

8

1:32:34.703

15

7

226

Michał Wróblewski

KTM

8

1:33:31.527

14

8

236

Jacek Wąchała

Rowerowo - Motocyklowy Klub Tylmanowa

KTM

8

1:34:19.762

13

9

222

Remigiusz Antończyk

KTM

8

1:34:31.773

12

10

227

Łukasz Adamczyk

NZ

8

1:34:33.523

11

11

44

Michał Kołodziejczyk

NZ

KTM

8

1:36:10.859

10

12

198

Bartłomiej Jończyk

SM PANDA Racing

KTM

8

1:36:25.476

9

13

187

Łukasz Białecki

NZ

KTM

8

1:36:33.304

8

14

228

Bogusław Myśliwy

NZ

KTM

8

1:36:37.820

7

15

153

Adam Bujok

NZ

Honda

8

1:37:02.406

6

16

181

Marian Nieszporek

NZ

KTM

8

1:37:05.808

5

17

141

Jacek Wąs

SM PANDA Racing

KTM

8

1:37:08.469

4

18

145

Adrian Maligłówka

OT Głuchołazy

Honda

8

1:37:09.574

3

19

57

Tomasz Kotula

WSM CHEŁMIEC Wałbrzych

KTM

8

1:37:27.937

2

20

188

Tomasz Nieszporek

NZ

Husaberg

8

1:37:32.054

1

21

86

Tomasz Graczyk

Honda

8

1:37:45.609

22

192

Andrzej Pastuła

SM PANDA Racing

KTM

8

1:38:18.531

23

183

Krzysztof Lenik

Sherco

8

1:38:47.699

24

154

Marek Sklorz

ADBOR Team

KTM

8

1:39:34.039

25

130

Marcin Łodziński

NZ

KTM

8

1:39:37.144

26

182

Dawid Sobol

NZ

KTM

8

1:39:57.851

27

80

Radosław Rejniak

NZ

KTM

8

1:40:32.617

28

148

Piotr Strugała

TMSM Sparta Wrocław

KTM

8

1:41:01.672

29

240

Jacek Faron

NZ

KTM

8

1:41:33.629

30

158

Tadeusz Ostański

NZ

KTM

8

1:42:20.027

31

244

Wojciech Antończyk

KTM

8

1:42:46.890

32

111

Piotr Gruszka

NZ

KTM

7

1:29:04.910

33

315

Piotr Suszyński

Enduro Team Centrum Łódź

KTM

7

1:30:17.625

34

152.

Patryk Brańczyk

NZ

Yamaha

7

1:30:28.316

35

250

Łukasz Salachna

KTM

7

1:31:03.324

36

138

Maciej Brawata

SM PANDA Racing

AJP

7

1:31:08.640

37

180

Łukasz Paliga

NZ

KTM

7

1:31:25.789

38

22

Marcin Psarski

NZ

KTM

7

1:31:39.742

39

195

Łukasz Polok

NZ

KTM

7

1:32:53.406

40

149

Bartosz Matyśkiewicz

TMSM Sparta Wrocław

Kawasaki

7

1:33:00.031

41

173

Karol Duraj

NZ

KTM

7

1:33:01.539

42

249

Krzysztof Janik

NZ

KTM

7

1:33:28.015

43

131

Bolesław Hyła

NZ

KTM

7

1:34:55.324

44

230

Tomasz Padamczyk

AMK Grodków

KTM

7

1:37:29.133

45

247

Mariusz Janosz

NZ

KTM

7

1:37:34.773

46

197

Maciej Wojnar

NZ

KTM

7

1:37:46.750

47

79

Sebastian Leżański

MKS TRYB Częstochowa

KTM

7

1:37:55.097

48

151

Rafał Buchta

NZ

KTM

7

1:38:07.804

49

179

Bartłomiej Andrejszyszyn

NZ

Honda

7

1:38:42.687

50

82

Marcin Standerski

MKS TRYB Częstochowa

Sherco 300 SE-R

7

1:39:12.515

51

234

Paweł Tworek

NZ

KTM

7

1:40:19.281

52

144

Sławomir Michalak

Yamaha

7

1:40:25.844

53

175

Łukasz Kornas

NZ

KTM

7

1:41:50.711

54

194

Łukasz Jastrząb

NZ

KTM

7

1:41:57.019

55

209

Radosław Chowaniec

AMK Grodków

KTM

7

1:42:08.773

56

137

Grzegorz Trepka

SM PANDA Racing

GASGAS

7

1:42:30.597

57

202

Przemysław Szczepaniak

NZ

Husaberg

7

1:42:56.679

58

174

Damian Smerczek

NZ

KTM

7

1:43:00.808

59

88

Łukasz Gawroński

SM PANDA Racing

Husqvarna

7

1:43:02.117

60

248

Radosław Czyszczoń

NZ

Husaberg

7

1:44:41.785

61

177

Marcin Wac

NZ

Honda

6

1:27:21.793

62

169

Jacek Nadziałek

NZ

Honda

6

1:29:52.203

63

168

Szymon Nadziałek

NZ

Yamaha

6

1:30:45.008

64

212

Grzegorz Bojanowski

Team111 Enduro Prudnik

Honda

6

1:30:48.820

65

184

Tomasz Sibon

NZ

KTM

6

1:31:28.625

66

135

Adam Kolarczyk

KTM

6

1:33:55.683

67

124

Krzysztof Siwiec

NZ

Yamaha

6

1:34:46.840

68

159

Sebastian Poloczek

NZ

Beta

6

1:37:42.554

69

214

Piotr Jarosławski

Honda

6

1:40:01.957

70

217

Robert Szołdra

GASGAS

5

1:35:01.379

71

99

Adrian Dominik

NZ

Honda

4

1:17:28.176

72

143

Paweł Czerkas

Honda

4

1:30:58.379

73

208

Janusz Przybyła

NZ

KTM

4

1:31:01.242

74

178

Marcin Stupek

NZ

Honda

2

49:11.969

75

163

Adam Kopa

WSM CHEŁMIEC Wałbrzych

KTM

1

16:00.508

76

156

Paweł Wangert

NZ

Yamaha

1

18:39.004

77

206

Marcin Copija

OT Głuchołazy

Suzuki

1

20:19.054