Senior 1 - Wyścig pierwszy

2016 | Cross Country | Puchar Śląska i Opolszczyzny

Puchar Śląska i Opolszczyzny V Runda - Winów, 25 września 2016
Wojciech Rencz
Karolina Kampa
Szymon Sudrawski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

55

Wojciech Latała

SM PANDA Racing

KTM

9

2:05:10.276

25

2

88

Artur Borucki

CSM Hałda

Yamaha

9

2:05:16.627

22

3

209

Grzegorz Kobielusz

NZ

KTM

9

2:09:10.838

20

4

39

Tomasz Trąba

BKM Bielsko-Biała

KTM

9

2:11:37.815

18

5

74

Paweł Sawicki

WSM CHEŁMIEC Wałbrzych

Husqvarna

9

2:11:47.830

16

6

14

Patryk Dziasek

AMK Grodków

Yamaha

9

2:12:02.658

15

7

195

Wojciech Kościcki

SM PANDA Racing

KTM

9

2:14:24.397

14

8

121

Radosław Mrozik

Husqvarna

8

2:00:45.088

13

9

120

Patryk Sitek

NZ

KTM

8

2:01:05.928

12

10

51

Tomasz Soppa

Kawasaki

8

2:01:20.924

11

11

142

Mirosław Żabnicki

Extreme Beskid Team

Husaberg

8

2:01:56.389

10

12

144

Tomasz Kubok

NZ

Yamaha

8

2:02:34.119

9

13

153

Dawid Musiał

MK Siedlęcin

KTM

8

2:02:49.963

8

14

20

Mateusz Chowaniec

AMK Grodków

KTM

8

2:03:34.369

7

15

159

Bartosz Ruda

TMSM Sparta Wrocław

KTM

8

2:03:53.260

6

16

107

Kamil Szkolny

NZ

Honda

8

2:05:29.405

5

17

210

Michał Krosta

NZ

KTM

8

2:05:48.967

4

18

57

Dawid Wocka

NZ

KTM

8

2:07:21.287

3

19

125

Krzysztof Pietras

NZ

Husqvarna

8

2:07:22.112

2

20

86

Michał Szybisty

KTM

8

2:09:06.252

1

21

36

Arkadiusz Stolarski

Team111 Enduro Prudnik

KTM

8

2:09:23.533

22

127

Henryk Josek

NZ

Yamaha

8

2:09:31.928

23

29

Paweł Półtorak

SM PANDA Racing

KTM

8

2:10:08.600

24

87

Andrzej Herman

NZ

KTM

8

2:10:42.197

25

146

Dawid Zapotoczny

Team111 Enduro Prudnik

KTM

8

2:10:59.623

26

169

Marcin Niemczura

NZ

Yamaha

8

2:11:16.998

27

35

Szymon Horbacz

Team111 Enduro Prudnik

KTM

8

2:11:22.729

28

25

Radosław Rosiński

NZ

KTM

8

2:11:24.174

29

180

Piotr Hynek

KTM

8

2:12:28.135

30

174

Ryszard Łotocki

Team111 Enduro Prudnik

GASGAS

8

2:13:24.303

31

198

Sebastian Rospleszcz

OT Głuchołazy

Yamaha

8

2:13:57.112

32

46

Daniel Komraus

Sylgreko Team

7

1:54:14.545

33

31

Krystian Thiel

Honda

7

1:59:38.287

34

154

Marcin Suchodolski

TMSM Sparta Wrocław

Kawasaki

7

2:00:25.822

35

91

Maciej Gębski

AMK Grodków

Yamaha

7

2:00:35.194

36

126

Kamil Bonk

SRT

Yamaha

7

2:00:37.002

37

108

Marcin Ratajczak

Team111 Enduro Prudnik

Husaberg

7

2:00:39.826

38

139

Mateusz Smoliński

NZ

GASGAS

7

2:02:51.572

39

17

Piotr Biela

Speed Cross Mańkowice

Yamaha

7

2:04:23.463

40

163

Maciej Pająk

NZ

Yamaha

7

2:04:50.002

41

22

Łukasz Oczadły

NZ

Husqvarna

7

2:05:42.303

42

98

Bartłomiej Ryś

KTM

7

2:06:24.112

43

173

Łukasz Kotowicz

NZ

Suzuki

7

2:07:04.420

44

166

Mateusz Neuwerth

NZ

Honda

7

2:09:57.326

45

167

Krzysztof Gacek

NZ

Yamaha

7

2:11:20.721

46

94

Paweł Kloc

KTM

7

2:11:34.678

47

168

Marek Iwaniuk

NZ

Honda

7

2:12:21.127

48

58

Adrian Pasiniewicz

BKM Bielsko-Biała

7

2:12:32.217

49

132

Paweł Mroczek

Team111 Enduro Prudnik

Honda

7

2:14:30.041

50

158

Grzegorz Ferdyn

NZ

Husqvarna

7

2:15:11.139

51

21

Krzysztof Latusek

KTM

6

1:44:25.916

52

183

Szymon Sobański

NZ

6

1:46:33.951

53

41

Szymon Duda

NZ

KTM

6

1:53:16.377

54

38

Karol Franeczek

OT Głuchołazy

KTM

6

1:58:10.229

55

80

Karol Bubel

6

1:59:04.889

56

223

Konrad Czerkas

Honda

6

2:00:04.834

57

119

Krzysztof Mrugała

Suzuki

6

2:01:45.701

58

196

Damian Makiela

NZ

KTM

6

2:02:45.190

59

118

Krystian Mrugała

NZ

Honda

6

2:03:46.662

60

66

Andrzej Płoński

Suzuki

6

2:04:21.553

61

18

Patryk Lewandowski

Kawasaki

6

2:04:47.959

62

216

Konrad Jurczyński

KTM

6

2:11:35.811

63

206

Michel Schemainda

Team111 Enduro Prudnik

Kawasaki

5

1:19:12.901

64

65

Damian Osuszek

KTM

5

1:51:37.865

65

138

Artur Bury

NZ

KTM

5

1:59:03.291

66

140

Rafał Szymański

NZ

Yamaha

4

59:28.151

67

73

Daniel Sutowicz

NZ

Yamaha

4

1:13:40.143

68

117

Marcin Stankiewicz

NZ

Honda

4

1:35:51.854

69

60

Martin Nowak

SM PANDA Racing

KTM

4

1:38:14.549

70

187

Sebastian Wąsik

Yamaha

4

1:42:11.760

71

69

Marcin Pacuła

4

2:02:38.510

72

103

Mateusz Leśniak

KTM

3

46:47.365

73

50

Szymon Żur

KTM

3

59:53.498

74

54

Łukasz Markiewicz

Motocross Świbie

Honda

3

1:14:33.998

75

92

Dawid Kieś

NZ

Honda

3

1:19:08.655

76

71

Kacper Kolasa

NZ

3

1:35:57.662

77

23

Mateusz Jarząb

NZ

KTM

2

32:16.037

78

70

Dawid Stężała

NZ

2

41:02.096

79

215

Rafał Kowalczyk

2

48:34.807

80

134

Piotr Straś

NZ

Honda

2

49:31.385

81

145

Marcin Kubok

Yamaha

1

21:15.643

82

110

Łukasz Wiąz

NZ

Kawasaki

1

25:35.916

83

45

Piotr Bielakiewicz

NZ

1

25:40.639

84

34

Tomasz Jarząbek

NZ

Yamaha

1

27:58.908

85

186

Michał Klimek

NZ

KTM

1

38:37.697

86

151

Mateusz Gruchla

Gogolin

Yamaha

1

50:11.018

87

79

Karol Dulik

Honda

0

24:54.514