Senior 1 - Wyścig pierwszy

2016 | Cross Country | Puchar Śląska i Opolszczyzny

Puchar Śląska i Opolszczyzny VI Runda - Biskupice, 9 października 2016
Roman Miłkowski
Zdzisław Jacko
Aldona Rudnicka
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

324

Patryk Dziasek

AMK Grodków

Yamaha

11

1:37:38.467

25

2

26

Wojciech Latała

SM PANDA Racing

KTM

11

1:40:07.060

22

3

52

Artur Osuchowski

MKS TRYB Częstochowa

Yamaha

10

1:30:35.127

20

4

717

Konrad Skórniewski

MKS TRYB Częstochowa

Yamaha

10

1:33:23.170

18

5

195

Wojciech Kościcki

SM PANDA Racing

KTM

10

1:34:48.150

16

6

20

Radosław Mrozik

Husqvarna

10

1:37:24.009

15

7

144

Tomasz Kubok

NZ

Yamaha

10

1:37:34.642

14

8

89

Mateusz Sobierski

NZ

Yamaha

10

1:38:16.549

13

9

256

Michał Kołodziejczyk

NZ

Yamaha

10

1:38:45.611

12

10

21

Łukasz Piekara

NZ

KTM

10

1:39:06.084

11

11

216

Mateusz Chowaniec

AMK Grodków

KTM

10

1:41:48.345

10

12

183

Konrad Jurczyński

KTM

9

1:30:17.756

9

13

2

Piotr Cesarz

NZ

Honda

9

1:34:26.572

8

14

45

Krzysztof Patrzykowski

NZ

KTM

9

1:36:54.892

7

15

871

Paweł Szymański

NZ

Suzuki

9

1:37:04.767

6

16

74

Kamil Go

NZ

Suzuki

9

1:38:55.900

5

17

47

Tomasz Kuna

NZ

Husqvarna

9

1:38:59.267

4

18

23

Grzegorz Wieczorek

NZ

KTM

9

1:39:04.467

3

19

37

Paweł Półtorak

SM PANDA Racing

KTM

9

1:40:45.638

2

20

25

Radosław Rosiński

NZ

KTM

9

1:41:10.736

1

21

198

Sebastian Rospleszcz

OT Głuchołazy

Yamaha

8

1:31:45.224

22

48

Karol Jarmużek

NZ

Honda

8

1:31:53.588

23

645

Tomasz Czesik

Motocross Świbie

Honda

8

1:31:55.412

24

29

Andrzej Saternus

NZ

Suzuki

8

1:36:05.240

25

22

Kamil Woźny

NZ

Yamaha

8

1:37:27.021

26

791

Damian Konon

NZ

KTM

8

1:38:01.373

27

383

Łukasz Madej

NZ

KTM

7

1:03:06.189

28

120

Rafał Ziętal

NZ

KTM

7

1:40:49.299

29

43

Tomasz Krześ

NZ

KTM

7

1:44:26.213

30

404

Piotr Pallach

Motocross Świbie

Honda

6

1:37:01.006

31

53

Dawid Michalski

NZ

Husqvarna

6

1:45:12.779

32

77

Patryk Grabiński

NZ

Honda

4

51:35.412

33

145

Marcin Kubok

Yamaha

3

36:39.138

34

17

Grzegorz Bązi

NZ

Kawasaki

3

49:16.074

35

87

Piotr Hynek

KTM

1

7:01.017