Generalna - Wyścig drugi

2016 | Enduro | Mistrzostwa Polski

IX i X Runda Mistrzostw Polski - Nowy Sącz, 11 września 2016
Marek Kopczyński
Szczepan Źmuda
Miłosz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

123

Adam Tomiczek

CKM Cieszyn

KTM

36:47.170

20

2

101

Maciej Giemza

KTM Novi Korona Kielce

KTM

GIMAX TEAM PIEKOSZÓW

37:22.210

+35.040

17

3

99

Sebastian Krywult

BKM Bielsko Biała

KTM

Aqua BKM Bielsko Biała

37:59.090

+1:11.920

15

4

41

Paweł Szymkowski

CKM Cieszyn

KTM

38:02.570

+1:15.400

13

5

716

Kamil Szuta

BKM Bielsko Biała

KTM

Aqua BKM Bielsko Biała

38:56.210

+2:09.040

11

6

96

Rafał Bracik

KTM Novi Korona Kielce

Husqvarna

39:18.080

+2:30.910

10

7

19

Damian Magierowski

HAWI Racing Team

KTM

HAWI RACING TEAM

39:24.130

+2:36.960

9

8

777

Jakub Kucharski

HAWI Racing Team

KTM

HAWI RACING TEAM

39:25.550

+2:38.380

8

9

35

Kamil NAROWSKI

CKM Cieszyn

KTM

39:47.880

+3:00.710

7

10

107

Radek Bohuslav

Yamaha

39:55.680

+3:08.510

6

11

61

Grzegorz Kargul

CKM Cieszyn

KTM

39:59.230

+3:12.060

5

12

323

Sylwester Jędrzejczyk

CKM Cieszyn

Husqvarna

Adventure Team Lira Lighting

40:35.510

+3:48.340

4

13

74

Patryk Bielec

ATV ROW Rybnik

Yamaha

40:58.280

+4:11.110

3

14

78

Dawid Nastula

ATV ROW Rybnik

KTM

41:04.360

+4:17.190

2

15

54

Karol Orawiec

BKM Bielsko Biała

KTM

41:15.570

+4:28.400

1

16

710

Dawid Mordasiewicz

KKM Kwidzyn

Husqvarna

Adventure Team Lira Lighting

41:36.960

+4:49.790

17

396

Maciej Zaniewicz

MKM Myślenice

KTM

41:39.790

+4:52.620

18

88

Leszek Drogosz

KTM Novi Korona Kielce

Husqvarna

Adventure Team Lira Lighting

42:08.390

+5:21.220

19

122

Jakub Wesołowski

KTM Novi Korona Kielce

TM

42:44.210

+5:57.040

20

776

Tomasz Łazarz

BKM Bielsko Biała

Beta

42:48.580

+6:01.410

21

46

Zbigniew Lech

HAWI Racing Team

KTM

AKTIW INTER MOTORS DOLNY ŚLĄSK

42:51.820

+6:04.650

22

51

Rafał Kowol

CKM Cieszyn

KTM

42:52.870

+6:05.700

23

108

Dominik Drąg

BKM Bielsko Biała

KTM

42:55.340

+6:08.170

24

225

Damian Rykowski

HAWI Racing Team

Yamaha

42:56.890

+6:09.720

25

227

Sebastian Karalus

ETC Łódź

KTM

43:07.850

+6:20.680

26

615

Marcin Tynowski

KTM Novi Korona Kielce

KTM

43:34.380

+6:47.210

27

23

Łukasz Stępień

KTM Novi Korona Kielce

KTM

43:39.360

+6:52.190

28

102

Marek Brzykowski

BKM Bielsko Biała

KTM

43:40.260

+6:53.090

29

211

Roland Misztal

CKM Cieszyn

KTM

44:05.500

+7:18.330

30

73

Jarosław Michalec

CKM Cieszyn

Beta

44:15.130

+7:27.960

31

351

Paweł Rubisz

HAWI Racing Team

Husqvarna

44:32.980

+7:45.810

32

311

Krzysztof Nędzka

ATV ROW Rybnik

KTM

KTMSKLEP.PL

45:32.420

+8:45.250

33

64

Jarosław Kargul

CKM Cieszyn

KTM

46:30.940

+9:43.770

34

660

Jarosław Potrykus

CKM Cieszyn

KTM

54:11.910

+17:24.740

NU

71

Grzegorz Chorodyński

ET Kielce

Yamaha

23:28.070

+-13:19.100

NU

176

Robert Frydrych

KTM Novi Korona Kielce

KTM

+-36:47.170

NU

240

Marcin Kruger

Motosport Team Toruń

Yamaha

+-36:47.170

NS

869

Jakub Haftek

MKM Myślenice

KTM

Czas trwania wyścigu
09:00 - 12:29 (3 h 29 m 15 s)