Generalna - Wyścig drugi

2016 | Enduro | Mistrzostwa Polski

V i VI Runda Mistrzostw Polski - Kalisz Pomorski, 19 czerwca 2016
Marek Sikora
Waldemar Iracki
Miłosz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorCzas ukończeniaPunkty

1

41

Paweł Szymkowski

CKM Cieszyn

KTM

1:04:25.340

20

2

101

Maciej Giemza

KTM Novi Korona Kielce

KTM

GIMAX TEAM PIEKOSZÓW

1:05:45.210

17

3

99

Sebastian Krywult

BKM Bielsko Biała

KTM

Aqua BKM Bielsko Biała

1:05:52.410

15

4

777

Jakub Kucharski

HAWI Racing Team

KTM

HAWI RACING TEAM

1:07:53.360

13

5

716

Kamil Szuta

BKM Bielsko Biała

KTM

Aqua BKM Bielsko Biała

1:08:57.170

11

6

61

Grzegorz Kargul

CKM Cieszyn

KTM

1:09:09.770

10

7

74

Patryk Bielec

ATV ROW Rybnik

Yamaha

1:10:40.580

9

8

96

Rafał Bracik

KTM Novi Korona Kielce

Husqvarna

1:11:02.970

8

9

35

Kamil Narowski

CKM Cieszyn

KTM

1:12:15.920

7

10

710

Dawid Mordasiewicz

KKM Kwidzyn

Husqvarna

Adventure Team Lira Lighting

1:12:19.410

6

11

176

Robert Frydrych

KTM Novi Korona Kielce

KTM

1:12:46.950

5

12

88

Leszek Drogosz

KTM Novi Korona Kielce

Husqvarna

Adventure Team Lira Lighting

1:12:58.990

4

13

114

Wacław Skolarus

CKM Cieszyn

Beta

1:13:01.320

3

14

776

Tomasz Łazarz

BKM Bielsko Biała

Beta

1:15:27.720

2

15

211

Roland Misztal

CKM Cieszyn

KTM

1:15:55.730

1

16

46

Zbigniew Lech

HAWI Racing Team

KTM

AKTIW INTER MOTORS DOLNY ŚLĄSK

1:16:10.310

17

108

Dominik Drąg

BKM Bielsko Biała

KTM

1:16:17.050

18

51

Rafał Kowol

CKM Cieszyn

KTM

1:16:49.750

19

102

Marek Brzykowski

BKM Bielsko Biała

KTM

1:17:06.340

20

227

Sebastian Karalus

ETC Łódź

KTM

1:17:40.050

21

317

Michał Bednarz

SM PANDA Racing

KTM

1:18:15.470

22

128

Michał Kampa

SM PANDA Racing

Honda

1:18:27.340

23

73

Jarosław Michalec

CKM Cieszyn

Beta

1:18:27.860

24

203

Maciej Kania

BKM Bielsko Biała

Beta

1:18:56.310

25

311

Krzysztof Nędzka

ATV ROW Rybnik

KTM

KTMSKLEP.PL

1:19:06.690

26

351

Paweł Rubisz

HAWI Racing Team

Husqvarna

1:19:45.670

27

122

Jakub Wesołowski

KTM Novi Korona Kielce

TM

1:20:00.260

28

225

Damian Rykowski

HAWI Racing Team

Yamaha

1:20:11.530

29

71

Grzegorz Chorodyński

ET Kielce

Yamaha

1:21:34.370

30

323

Sylwester Jędrzejczyk

CKM Cieszyn

Husqvarna

Adventure Team Lira Lighting

1:55:55.520

NU

79

Adrian Marchewka

CKM Cieszyn

KTM

19:31.490

NS

64

Jarosław Kargul

CKM Cieszyn

KTM

NS

98

Paweł Cedro

ET Kielce

Yamaha

NS

14

Błażej Gazda

HAWI Racing Team

Husqvarna