https://wyniki.motoresults.pl/pl/2016/Karting/MP
Live!
Sezon 2016
2016
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar MXDG
KTM Enduro Race Extreme
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
King of Poland
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ Rallycross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
OPONEO Cup
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Rajdy
Rajdy
Auto Slalom
6h rally
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Wyścig czwarty
2016 | Karting
|
Mistrzostwa Polski
Kartingowe Mistrzostwa Polski II Seria
-
Zielona Góra
, 20 sierpnia 2016
Lechosław Dudka
Rafał Filipiak
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #166 Jakub Szablewski
2 - #127 Wiktor Leśkiewicz
3 - #151 Piotr Protasiewicz
4 - #114 Marcel Kuc
5 - #115 Filip Konieczny
6 - #145 Hubert Laskowski
7 - #119 Marcel Marcinkiewicz
8 - #116 Jakub Rutkowski
9 - #190 Olaf Tyrakowski
10 - #141 Igor Seweryn
11 - #118 Alan Kruszyński
12 - #170 Axel Kożuchowski
13 - #187 Maciej Banaś
14 - #144 Patryk Pawlikowski
15 - #167 Jerzy Glac
16 - #107 Damian Mazurek
17 - #171 Adam Piszczako
18 - #142 Dominik Garbaciak
19 - #140 Gabriel Łukasiewicz
20 - #174 Krzysztof Gardziel
21 - #188 Aleksander Klimaszewski
22 - #133 Mateusz Jerzyński
23 - #111 Karol Czepiel
24 - #146 Mateusz Lenart
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #166 Jakub Szablewski
2 - #127 Wiktor Leśkiewicz
3 - #151 Piotr Protasiewicz
4 - #114 Marcel Kuc
5 - #115 Filip Konieczny
6 - #145 Hubert Laskowski
7 - #119 Marcel Marcinkiewicz
8 - #116 Jakub Rutkowski
9 - #190 Olaf Tyrakowski
10 - #141 Igor Seweryn
11 - #118 Alan Kruszyński
12 - #170 Axel Kożuchowski
13 - #187 Maciej Banaś
14 - #144 Patryk Pawlikowski
15 - #167 Jerzy Glac
16 - #107 Damian Mazurek
17 - #171 Adam Piszczako
18 - #142 Dominik Garbaciak
19 - #140 Gabriel Łukasiewicz
21 - #188 Aleksander Klimaszewski
22 - #133 Mateusz Jerzyński
23 - #111 Karol Czepiel
24 - #146 Mateusz Lenart
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jakub Szablewski
3.652
13:46:03.070
1
1:19.715
47.1
1:23.367
13:47:22.785
+18.125
1:01.590
2
1:01.247
61.2
2:24.614
13:48:24.032
+0.675
1:00.572
3
1:00.898
61.6
3:25.512
13:49:24.930
+0.531
1:00.367
4
1:01.091
61.4
4:26.603
13:50:26.021
+0.564
1:00.527
5
1:00.423
62.1
5:27.026
13:51:26.444
-0.049
1:00.472
6
1:02.153
60.4
6:29.179
13:52:28.597
+1.409
1:00.744
7
1:16.212
49.2
7:45.391
13:53:44.809
+15.657
1:00.555
8
1:00.639
61.9
8:46.030
13:54:45.448
+0.242
1:00.397
9
1:00.451
62.1
9:46.481
13:55:45.899
+0.126
1:00.325
10
1:00.306
62.2
10:46.787
13:56:46.205
-0.014
1:00.320
11
1:00.654
61.8
11:47.441
13:57:46.859
+0.192
1:00.462
12
1:00.959
61.5
12:48.400
13:58:47.818
+0.445
1:00.514