https://wyniki.motoresults.pl/pl/2016/Karting/ROK
Live!
Sezon 2016
2016
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar MXDG
KTM Enduro Race Extreme
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
King of Poland
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ Rallycross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
OPONEO Cup
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Rajdy
Rajdy
Auto Slalom
6h rally
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior ROK - Finał 2
2016 | Karting
|
Puchar ROK
IX Runda Pucharu Rok Cup Poland
-
Poznań
, 18 czerwca 2016
Lechosław Dudka
Andrzej Harasimowicz
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #208 Szymon Urbaniak
2 - #211 Gustas Grinbergas
3 - #207 Marcin Zając
4 - #212 Adrian Janicki
5 - #275 Michalina Sabaj
6 - #200 Wojciech Grzyb
7 - #235 Adam Szydłowski
8 - #278 Filip Zagórski
9 - #224 Franciszek Palmirski
10 - #203 Kacper Nadolski
11 - #265 Alan Lalak
12 - #248 Jan Południewski
13 - #231 Hubert Kowalczyk
14 - #222 Antoni Grzegorz
15 - #271 Danielius Vavilovas
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #208 Szymon Urbaniak
2 - #211 Gustas Grinbergas
3 - #207 Marcin Zając
4 - #212 Adrian Janicki
5 - #275 Michalina Sabaj
6 - #200 Wojciech Grzyb
7 - #235 Adam Szydłowski
8 - #278 Filip Zagórski
9 - #224 Franciszek Palmirski
10 - #203 Kacper Nadolski
12 - #248 Jan Południewski
13 - #231 Hubert Kowalczyk
14 - #222 Antoni Grzegorz
15 - #271 Danielius Vavilovas
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Szymon Urbaniak
2.214
16:04:30.781
1
57.750
94.1
59.964
16:05:28.531
+2.593
55.157
2
56.298
96.5
1:56.262
16:06:24.829
+2.848
53.450
3
54.339
100.0
2:50.601
16:07:19.168
+0.882
53.457
4
54.021
100.6
3:44.622
16:08:13.189
+0.359
53.662
5
58.053
93.6
4:42.675
16:09:11.242
+4.552
53.501
6
54.500
99.7
5:37.175
16:10:05.742
+1.085
53.415
7
54.418
99.8
6:31.593
16:11:00.160
+1.057
53.361
8
54.348
100.0
7:25.941
16:11:54.508
+1.124
53.224
9
54.407
99.8
8:20.348
16:12:48.915
+0.733
53.674
10
54.178
100.3
9:14.526
16:13:43.093
+0.528
53.650
11
1:00.002
90.5
10:14.528
16:14:43.095
+5.898
54.104
12
55.214
98.4
11:09.742
16:15:38.309
+0.787
54.427