https://wyniki.motoresults.pl/pl/2016/Karting/ROK
Live!
Sezon 2016
2016
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar MXDG
KTM Enduro Race Extreme
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
King of Poland
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ Rallycross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
OPONEO Cup
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Rajdy
Rajdy
Auto Slalom
6h rally
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Finał 2
2016 | Karting
|
Puchar ROK
XII Runda Pucharu Rok Cup Poland
-
Toruń
, 10 lipca 2016
Lechosław Dudka
Maciej Nowak
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #114 Marcel Kuc
2 - #166 Jakub Szablewski
3 - #188 Aleksander Klimaszewski
4 - #146 Mateusz Lenart
5 - #127 Wiktor Leśkiewicz
6 - #101 Karol Pasiewicz
7 - #140 Gabriel Łukasiewicz
8 - #187 Maciej Banaś
9 - #167 Jerzy Glac
10 - #195 Kamil Grabowski
11 - #143 Kacper Mendrek
12 - #170 Axel Kożuchowski
13 - #171 Adam Piszczako
14 - #174 Krzysztof Gardziel
15 - #132 Alan Czyż
16 - #142 Dominik Garbaciak
17 - #115 Filip Konieczny
18 - #145 Hubert Laskowski
19 - #111 Karol Czepiel
20 - #100 Mateusz Wollmann
21 - #199 Jonathan Madden
22 - #144 Patryk Pawlikowski
23 - #119 Marcel Marcinkiewicz
24 - #151 Piotr Protasiewicz
25 - #123 Jakub Rajski
NU - #118 Alan Kruszyński
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #114 Marcel Kuc
2 - #166 Jakub Szablewski
3 - #188 Aleksander Klimaszewski
4 - #146 Mateusz Lenart
5 - #127 Wiktor Leśkiewicz
6 - #101 Karol Pasiewicz
7 - #140 Gabriel Łukasiewicz
8 - #187 Maciej Banaś
9 - #167 Jerzy Glac
10 - #195 Kamil Grabowski
11 - #143 Kacper Mendrek
12 - #170 Axel Kożuchowski
13 - #171 Adam Piszczako
15 - #132 Alan Czyż
16 - #142 Dominik Garbaciak
17 - #115 Filip Konieczny
18 - #145 Hubert Laskowski
19 - #111 Karol Czepiel
20 - #100 Mateusz Wollmann
21 - #199 Jonathan Madden
22 - #144 Patryk Pawlikowski
23 - #119 Marcel Marcinkiewicz
24 - #151 Piotr Protasiewicz
25 - #123 Jakub Rajski
NU - #118 Alan Kruszyński
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Marcel Kuc
3.638
14:03:47.307
1
1:09.367
53.8
1:13.005
14:04:56.674
+3.273
1:06.094
2
1:01.337
60.9
2:14.342
14:05:58.011
-0.299
1:01.636
3
58.110
64.2
3:12.452
14:06:56.121
-0.548
58.658
4
1:01.329
60.9
4:13.781
14:07:57.450
+5.521
55.808
5
58.239
64.1
5:12.020
14:08:55.689
+1.906
56.333
6
56.987
65.5
6:09.007
14:09:52.676
+0.141
56.846
7
55.914
66.8
7:04.921
14:10:48.590
-0.195
56.109
8
56.757
65.8
8:01.678
14:11:45.347
+1.322
55.435
9
56.219
66.4
8:57.897
14:12:41.566
+1.248
54.971
10
56.560
66.0
9:54.457
14:13:38.126
+1.589
54.971
11
55.658
67.1
10:50.115
14:14:33.784
+0.866
54.792
12
55.626
67.1
11:45.741
14:15:29.410
+0.693
54.933
13
56.029
66.6
12:41.770
14:16:25.439
+0.449
55.580
14
1:01.779
60.4
13:43.549
14:17:27.218
+1.576
1:00.203