https://wyniki.motoresults.pl/pl/2016/Karting/ROTAX
Live!
Sezon 2016
2016
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar MXDG
KTM Enduro Race Extreme
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
King of Poland
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ Rallycross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
OPONEO Cup
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Rajdy
Rajdy
Auto Slalom
6h rally
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior Max - Finał 1
2016 | Karting
|
Puchar ROTAX
I Runda Pucharu Rotax MAX Challenge Poland
-
Zielona Góra
, 16 kwietnia 2016
Lechosław Dudka
Rafal Filipiak
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #210 Piotr Wiśnicki
2 - #235 Mateusz Pyłka
3 - #281 Silvester Aleksejevas
4 - #216 Artsemi Kamenok
5 - #266 Maciej Kocoń
6 - #230 Nikodem Wierzbicki
7 - #298 Valeriia Shchygolieva
8 - #207 Piotr Świeżaczyński
9 - #299 Mateusz Kaprzyk
10 - #228 Ażuolas Eidukas
11 - #244 Jan Luciński
12 - #226 Jakub Brzeziński
13 - #233 Bogdan Volynets
14 - #221 Rita Shchygolieva
15 - #237 Aleksander Młodawski
16 - #241 Mikołaj Resiak
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #210 Piotr Wiśnicki
2 - #235 Mateusz Pyłka
3 - #281 Silvester Aleksejevas
4 - #216 Artsemi Kamenok
5 - #266 Maciej Kocoń
6 - #230 Nikodem Wierzbicki
7 - #298 Valeriia Shchygolieva
8 - #207 Piotr Świeżaczyński
9 - #299 Mateusz Kaprzyk
10 - #228 Ażuolas Eidukas
11 - #244 Jan Luciński
13 - #233 Bogdan Volynets
14 - #221 Rita Shchygolieva
15 - #237 Aleksander Młodawski
16 - #241 Mikołaj Resiak
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Piotr Wiśnicki
2.940
13:50:55.786
1
1:01.450
61.0
1:04.390
13:51:57.236
+2.638
58.812
2
1:00.313
62.2
2:04.703
13:52:57.549
+2.950
57.363
3
59.607
62.9
3:04.310
13:53:57.156
+2.398
57.209
4
59.826
62.7
4:04.136
13:54:56.982
+2.690
57.136
5
59.520
63.0
5:03.656
13:55:56.502
+2.513
57.007
6
1:00.388
62.1
6:04.044
13:56:56.890
+3.748
56.640
7
59.092
63.5
7:03.136
13:57:55.982
+2.401
56.691
8
59.144
63.4
8:02.280
13:58:55.126
+2.468
56.676
9
59.656
62.9
9:01.936
13:59:54.782
+2.966
56.690
10
59.837
62.7
10:01.773
14:00:54.619
+3.222
56.615
11
59.316
63.2
11:01.089
14:01:53.935
+2.827
56.489