https://wyniki.motoresults.pl/pl/2016/Motocross/MSPN
Live!
Sezon 2016
2016
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar MXDG
KTM Enduro Race Extreme
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
King of Poland
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ Rallycross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
OPONEO Cup
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Rajdy
Rajdy
Auto Slalom
6h rally
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Masters - Wyścig pierwszy
2016 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej III Runda
-
Olsztyn
, 15 maja 2016
Jerzy Kępiński
Marcin Szanter
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #90 Dariusz Strzelecki
2 - #84 Mirosław Kowalski
3 - #996 Krzysztof Dziadko
4 - #135 Adam Nowacki
5 - #159 Walter Stępiński
6 - #5 Piotr Czajkowski
7 - #799 Jarosław Dąbrowski
8 - #20 German Nalimov
9 - #91 Bogdan Korkuć
10 - #690 Przemysław Listowski
11 - #31 Piotr Konkol
12 - #569 Grzegorz Gockowski
13 - #68 Dariusz Lewko
14 - #45 Wiktor Kuźniewski
15 - #960 Maciej Świątkowski
16 - #11 Dariusz Szymański
17 - #111 Karol Rogalski
18 - #193 Mariusz Skorynko
19 - #266 Piotr Śmigiel
20 - #124. Rafał Kamiński
21 - #139 Piotr Santus
22 - #195 Piotr Suchowiecki
23 - #73 Jarosław Ginter
24 - #341 Grzegorz Mendelewski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #90 Dariusz Strzelecki
2 - #84 Mirosław Kowalski
4 - #135 Adam Nowacki
5 - #159 Walter Stępiński
6 - #5 Piotr Czajkowski
7 - #799 Jarosław Dąbrowski
8 - #20 German Nalimov
9 - #91 Bogdan Korkuć
10 - #690 Przemysław Listowski
11 - #31 Piotr Konkol
12 - #569 Grzegorz Gockowski
13 - #68 Dariusz Lewko
14 - #45 Wiktor Kuźniewski
15 - #960 Maciej Świątkowski
16 - #11 Dariusz Szymański
17 - #111 Karol Rogalski
18 - #193 Mariusz Skorynko
19 - #266 Piotr Śmigiel
20 - #124. Rafał Kamiński
21 - #139 Piotr Santus
22 - #195 Piotr Suchowiecki
23 - #73 Jarosław Ginter
24 - #341 Grzegorz Mendelewski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Dariusz Strzelecki
1
2:02.518
14:13:54.425
2
1:57.629
49.0
4:00.147
14:15:52.054
+0.913
1:56.716
3
1:59.397
48.2
5:59.544
14:17:51.451
+0.578
1:58.819
4
1:58.262
48.7
7:57.806
14:19:49.713
+4.150
1:54.112
5
1:56.619
49.4
9:54.425
14:21:46.332
+0.652
1:55.967
6
1:58.393
48.7
11:52.818
14:23:44.725
+0.170
1:58.223
7
1:58.550
48.6
13:51.368
14:25:43.275
+3.983
1:54.567
8
1:55.644
49.8
15:47.012
14:27:38.919
-3.166
1:58.810
9
1:58.279
48.7
17:45.291
14:29:37.198
+0.202
1:58.077
10
1:56.800
49.3
19:42.091
14:31:33.998
-0.290
1:57.090
11
1:59.451
48.2
21:41.542
14:33:33.449
-1.979
2:01.430