https://wyniki.motoresults.pl/pl/2016/Motocross/MSPN
Live!
Sezon 2016
2016
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar MXDG
KTM Enduro Race Extreme
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
King of Poland
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ Rallycross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
OPONEO Cup
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Rajdy
Rajdy
Auto Slalom
6h rally
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX65 - Wyścig pierwszy
2016 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej IX Runda
-
Kwidzyn
, 25 września 2016
Michał Zgórzak
Tadeusz Ulenberg
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #46 Maksymilian Chwalik
2 - #2 Olaf Włodarczak
3 - #84 Jakub Kowalski
4 - #22 Wiktor Sobiech
5 - #292 Wiktor Rafalski
6 - #23 Artur Gałuszka
7 - #70 Igor Lemańczyk
8 - #39 Bartosz Popielnicki
9 - #94 Mieszko Polnar
10 - #28 Franciszek Grzegorczyk
11 - #151 Dawid Zaremba
12 - #14 Franciszek Rusocki
13 - #291 Filip Pawłowski
14 - #6 Maciej Chlewiński
15 - #93 Adam Santus
16 - #3 Maksymilian Wołek
17 - #555 Bartosz Ryczek
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #46 Maksymilian Chwalik
2 - #2 Olaf Włodarczak
3 - #84 Jakub Kowalski
4 - #22 Wiktor Sobiech
5 - #292 Wiktor Rafalski
7 - #70 Igor Lemańczyk
8 - #39 Bartosz Popielnicki
9 - #94 Mieszko Polnar
10 - #28 Franciszek Grzegorczyk
11 - #151 Dawid Zaremba
12 - #14 Franciszek Rusocki
13 - #291 Filip Pawłowski
14 - #6 Maciej Chlewiński
15 - #93 Adam Santus
16 - #3 Maksymilian Wołek
17 - #555 Bartosz Ryczek
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Maksymilian Chwalik
19.219
12:12:10.389
1
1:39.311
58.0
1:58.530
12:13:49.700
+10.598
1:28.713
2
1:36.911
59.4
3:35.441
12:15:26.611
+9.762
1:27.149
3
1:35.338
60.4
5:10.779
12:17:01.949
+6.995
1:28.343
4
1:32.461
62.3
6:43.240
12:18:34.410
+2.654
1:29.807
5
1:34.643
60.9
8:17.883
12:20:09.053
+5.103
1:29.540
6
1:35.241
60.5
9:53.124
12:21:44.294
+2.050
1:33.191
7
1:32.229
62.5
11:25.353
12:23:16.523
+6.996
1:25.233
8
1:34.654
60.9
13:00.007
12:24:51.177
+10.003
1:24.651
9
1:34.167
61.2
14:34.174
12:26:25.344
-5.205
1:39.372
10
1:34.487
61.0
16:08.661
12:27:59.831
+7.029
1:27.458